Dziwne odglosy po wylaczeniu xboxa360

adi61

Użytkownik
Użytkownik
Witam nie wiem czy mam problem czy też nie.
Zawsze po wylaczeniu konsoli po jakimś czasie słychać z niej delikatne stuknięcia/trzaski.
Wiecie co to może być ?? dzięki z góry za pomoc.
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
dopóki chodzi dobrze nie ma się czym przejmować ;)

to może być wentylator
 

adi61

Użytkownik
Użytkownik
@ up
Wszystko dziala w nim jak powinno ale wiesz wolałbym lepiej wiedzieć przed zepsuciem gdy jest w pelni sprawny i moglbym sprzedac i kupic za to drugiego :)
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie tak 'stuka' kiedy stygnie. Zjawisko dość często opisywane przez użytkowników PS3, pewnie to to samo.
 

adi61

Użytkownik
Użytkownik
aha, znalazlem wlasnie inny temat i w nim też pisał ktoś że to z powodu stygnięcia plastiku, jeśli nikt inny nie wie przypadkiem czy to jest jakis objaw że konsola się zapsuje to proszę o zamknięcie tematu.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
to nie jest stygnięcie plastiku ,tylko stygnie metalowy koszyk w którym jest osadzona płyta główna xboxa
koszyk jest połaczony z radiatorami CPU/GPU i wraz z praca xboxa sie nagrzewa i część ciepła z radiatorów go nagrzewa przez co sie rozszeża ,a potem kurczy gdy stygnie i wydaje takie dźwieki bo blacha sie przesuwa pod mocowaniami radiatorów

normalna rzecz po pewnym czasie powinna ustapić sama...
 

mihcal5

Banned
ja też tak mam więc spokojnie
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
ja mam podobne obiawy ale po włączeniu konsoli chodzi tak jak by miała tranzystor :) ale po chwili jest wszystko ok

pozdrawiam
 

Guli08

Użytkownik
Użytkownik
Jesli masz gwarancje to spokojnie :D
 

HerrOs

Świeżak
Świeżak
ja mam podobne obiawy ale po włączeniu konsoli chodzi tak jak by miała tranzystor :) ale po chwili jest wszystko ok

pozdrawiam
Chyba transformator :D
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
a może transwestyta :D ... sorry za offtop
 

Do góry Bottom