Dziwne Przepisy

nightclubing

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wczoraj o tym pisalem ale temat zamknieto. ok rozumiem mam malo postow, nie moge pisac nowych tematow. ale jezeli caly dzien sciagalem gre w ktorej brakuje np 59 Parta i nie moge napisac Posta zeby ten part ktos wrzucil to jest dla mnie zupelny bezsens, tak jak bezsensowne nabijanie 20 postow w tym glupim dziale. No ludzie, pierwszy raz sie z tym spotkalem na forach.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mozesz w tamacie ktory dotyczy tej gry
 

nightclubing

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no wlanie nie moge. wyskakuje ze nie mam odpowiednich uprawnien !!!
 

neo-kce

Użytkownik
Użytkownik
napisz do kogoś kto wystawił linkacze na PRV... może jeszcze raz wrzuci albo tobie poda
 

nightclubing

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok albo po prostu zaczne nabijac posty, zaczne od dosc oryginalnego tematu. W JAKIE GRY NAJCHETNIEJ GRACIE. Zalosne, to do administratorow prosze sie zastanowic co jest lepsze, bezsensowne nabijanie postow glupawymi i idiotycznymi tematami czy odrazu przejscie do rzeczy o co danej osobie chodzi, bo to co wy robicie wola o pomste do nieba i kloci sie z ideologia forum. pozdrawiam
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
ok albo po prostu zaczne nabijac posty, zaczne od dosc oryginalnego tematu. W JAKIE GRY NAJCHETNIEJ GRACIE. Zalosne, to do administratorow prosze sie zastanowic co jest lepsze, bezsensowne nabijanie postow glupawymi i idiotycznymi tematami czy odrazu przejscie do rzeczy o co danej osobie chodzi, bo to co wy robicie wola o pomste do nieba i kloci sie z ideologia forum. pozdrawiam
Ale tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej wbić 20 postów tylko, żeby je "nabić" ale sensownymi i pomocnymi odpowiedziami... Po drugie jeśli chcesz się udzielać w jakimś temacie to możesz tylko jeśli masz jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na forum to po prostu zamieszczasz temat w tym dziale... Takie to trudne? ;/
 

nightclubing

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale tu nie chodzi o to, żeby jak najszybciej wbić 20 postów tylko, żeby je "nabić" ale sensownymi i pomocnymi odpowiedziami... Po drugie jeśli chcesz się udzielać w jakimś temacie to możesz tylko jeśli masz jakieś pytania na które nie ma odpowiedzi na forum to po prostu zamieszczasz temat w tym dziale... Takie to trudne? ;/
chlopie ale nie chodzi mi o temat, sram na tematy. dlaczego nie moge dawac postow ???

a zreszta mam juz 6, jeszcze 14 razy wypowiem sie o dupie marynie i przejde do konta premium hehehe o matko.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
tego nie wiem... pytaj się administracji/modów. Ja jakoś normalnie mogłem pisać we wszystkich tematach, gdy miałem poniżej 20 postów...
 

soltys1689

Użytkownik
Użytkownik
Ja także mogłem spokojnie pisać, zawiadom adminów/moderatorów.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
pisac posty mozesz,tematow tworzyc juz nie


moze akurat temat byl zablokowany-.-?
 

Do góry Bottom