Dziwnie wyglądający dysk twardy - XBOX 360

Daga

Świeżak
Świeżak
Hej, jesteście moją ostatnią nadzieją, bo o tej porze to żaden serwis nie może mi pomóc. Zaczęła mi się wieszać. Ok, problem taki jest na milionie stron pomocy, jednak ja nie tylko o tym. Na stronie Microsoftu był taki poradnik związany z problemem. Taki do klikania tak albo nie. Trzeci punkt stanowił "wyjmij dysk twardy". No to się za to zabrałam, a tu niespodzianka - nie miałam tej taśmy do ciągnięcia. Etam taśmy, ja nie mam nawet obudowy!
Dodam, że konsola była kupiona w sklepie, wiele lat temu, owszem, ale nie była do tej pory otwierana, ani nic przy niej nie majstrowałam. Niestety widzę, że gąbka zabezpieczająca dysk ma jakie dziurki, czyli było dłubane... Dziwna to rzecz.
Załączam zdjęcie mojego dysku. Zdjęta tylko ta kratka obudowy konsoli. Jak to ustrojstwo wyjąć, żeby przejść przez kolejny punkt pomocy Microsoftu?
Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)

Attachments

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jesteś pewna że tam jest klips ? Jeżeli to jakiś patent na usztywnienie dysku pianką to wątpię by to miało mechanizm blokujący.
Szukam po google czegoś takiego bez rezultatu, ja użyłbym szczypiec lub kombinerek i złapał za wystający koniec dysku na narożniku i delikatnie a stanowczo spróbował go wyciągnąć.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Przecież widać że tam to zmontował jakiś druciarz janusz i to pogonił, ten dysk powinien być w plastikowej obudowie a nie w jakiś piankach uformowanych na palę. Wyciągnij to i tyle.

Do góry Bottom