Dziwny Problem ROD !!

damiano193

Banned
Użytkownik
Siema,odpalilem dzis L4D2,
gram sobie i nagle czarny ekran(zwiecha)
dałem reset po czym wywaliło mi E71 mowie koniec :((
Dałem kolejny reset tym razem czarny ekran na TV i 3 Czerwone diody i po odczytaniu wyszo 0102.
Wziałem trząchnąłem konsola i dałem reset i działa.
Powie mi ktoś co jest grane ??
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Konsola nie wiedziala co sie dzieje, schiz taki...podaj jaki masz model/date produkcji.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
czerwiec 2006
uruchomilem ja znowu i znowu ROD
po kolejnych uruchomieniach działała i znowu po resecie rod
działa a po ponownym uruchomieniu ROD albo zatrzymuje sie na logo xbox

Chwile odczekam 15 minut ,i sie wlacza lecz po ponownym uruchomieniu ROD
i tak wkółko
 

Kamils

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz czy sa wszystkie kable powtykane do konca - do gniazdka

Mi raz rod wyskoczyl jak wlasnie byl kabel do polowy wlozony :p
 

damiano193

Banned
Użytkownik
wszystko podłączone sprawdzalem kod bledu 0102
i mam pytanie jezeli kupie nowa ,a mam z tej gry pod 1.4 to moge wymienic napedy ze starej do nowej ?
czy jest jakas przerobka ktora czyta gry z 3rd wave patchem oprocz 1.4 i 1.5 ?
czy jest taka co czyta wszystko..moze tak ?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
0102 - Zimne luty pod GPU czyli klasyczny ROD
może jak trząchnąłeś to się radiatory poluzowały czy cuś
spróbuj wymienić pastę na GPU - ale jak nie czujesz blusa
to oddaj do serwisu
napęd możesz przełożyć ze starej do nowej ale musisz zmienić klucz napędu !
inaczej gry nie beda działały - jak to zrobić szukaj w poradnikach
 

damiano193

Banned
Użytkownik


w pierwszej kolejności,oddam do serwisu.
Potem kupię nową konsole ,zawioze do chłopaka co mi przerabiał i powiem aby wymienił mi ten klucz bo się totalnie nie znam.Powinien wiedzieć chyba o co Chodzi.
Bo w starym Samsungu mam ix 1.4 i chcę mieć go dalej,więc napęd musi zostać,ale dlaczego trzeba ten klucz zamieniac? przeciez on juz jest w napędzie,czy konsola jest jakoś powiązana z tym kluczem?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Bo w starym Samsungu mam ix 1.4
Po co?
Jak bedziesz mial iX 1.6 to dzieki plytce Activate.iso odpalisz wszystkie przerobione gry, no i Liteon w nowej konsoli bedzie o wiele lepiej i ciszej czytal plyty.

Klucz musi sie zgadzac z kluczem w konsoli.
 

damiano193

Banned
Użytkownik
no to okej juz wiem.
najpierw oddac do serwisu? jak sadzicie czy to pomoze ,wymiany pasty itd ?
czy to powinno dalej działać czy bedzie się psuc nadal co chwile
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Oddaj na Reballing (150-250pln) (wymiana kulek pod GPU - polaczen miedzy GPU a plyta glowna) i bledu juz nie powinno byc nigdy ;).
 

damiano193

Banned
Użytkownik
Okej,więc prosze mi powiedziec czy w takim razie ta aukcja
bedzie dobrym wyborem ?
dzwoniłem do państwa i powiedzieli że zajmują sie tym od dłuższego czasu i rzadko zdarza sie aby konosle wracały do nich spowrotem
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Aukcja wyglada profesionalnie a i panowie nie maja ani jednego negatywa wiec mysle ze sa wiarygodni.
 

kubala31

Świeżak
Świeżak
Cóż, miałem dokładnie to samo, oddałem do serwisu na wymianę kulek, kosztowało mnie to 230 zł z wysyłką. Konsola wróciła do mnie niecałe 3 tygodnie temu. Wczoraj padła znowu :( Kropka w kropkę to samo, 3 rrod, kod 0102, czarny ekran, brak jakiegokolwiek obrazu. Jak sądzicie? Mogę winić serwis czy moja konsola jest już po prostu tak styrana że nic już nie pomoże? Rocznik produkcji 2007, przerobiona, dysk 20GB.
 

Fakers

Użytkownik
Użytkownik
Cóż, miałem dokładnie to samo, oddałem do serwisu na wymianę kulek, kosztowało mnie to 230 zł z wysyłką. Konsola wróciła do mnie niecałe 3 tygodnie temu. Wczoraj padła znowu :( Kropka w kropkę to samo, 3 rrod, kod 0102, czarny ekran, brak jakiegokolwiek obrazu. Jak sądzicie? Mogę winić serwis czy moja konsola jest już po prostu tak styrana że nic już nie pomoże? Rocznik produkcji 2007, przerobiona, dysk 20GB.
Witam.
A kto Ci to robił ???Korzystałeś może z linku z Allegro powyżej????
Pozdrawiam
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
bo ci kulek nie wymienili tylko wygrzali jak wiekszosc pro serwisow :D pewnie nawet nie usuneli oryginalnej pasty a o flux'ie nie slyszeli :D W razie co polecam sie 100 zł i bez lipy PM
 

residentosevilos

Banned
Użytkownik
niechce robic nowy temat wiec zapytam tutaj chodzi o to ze przenosilech xboxa w inne miejsce no i gdy podlaczylem wszystko xbox nie chcial wogole dzialac,potem gdy troche docisnalem i wlaczylem xa pojawili sie 3 migajace diody(rrod) wiec docisnalem wszystkie kable z calej sily i jak narazie dziala wszystko a gralem juz 3 godz.wiec tu pytanie czy rrod byl spowodowany przez to ze kabel sie poluzowal czy xbox mi sie psuje?:| xboxa dopiero mam 2 miesiace...
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
wina kabli
 

residentosevilos

Banned
Użytkownik
ok thx ;d tez tak myslalem bo nie wierze zeby tak szybko xbox padnal
 

J@siek

Użytkownik
Użytkownik
bo ci kulek nie wymienili tylko wygrzali jak wiekszosc pro serwisow :D pewnie nawet nie usuneli oryginalnej pasty a o flux'ie nie slyszeli :D W razie co polecam sie 100 zł i bez lipy PM
Cóż, miałem dokładnie to samo, oddałem do serwisu na wymianę kulek, kosztowało mnie to 230 zł z wysyłką. Konsola wróciła do mnie niecałe 3 tygodnie temu. Wczoraj padła znowu Kropka w kropkę to samo, 3 rrod, kod 0102, czarny ekran, brak jakiegokolwiek obrazu. Jak sądzicie? Mogę winić serwis czy moja konsola jest już po prostu tak styrana że nic już nie pomoże? Rocznik produkcji 2007, przerobiona, dysk 20GB.
Żadna wymiana kulek. Połaczenia zostaly tylko poprawione, prawdziwy Reballing to cena rzędu 400-450 zł i dlatego też nie jest ona zabiegiem zbytnio opłacalnym na tak tanie konsole. Poza tym nawet ona daje tylko 90 % pewnosci ze sie nie pojawi blad ponownie.
 

Do góry Bottom