Dziwny problem z grą Ghost Recon Future Soldier

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich :)

Mam problem z ową grą... mam LT 2.0 i gdy nagrałem Ghost Recon na płytę EMTEC to pokazało że nagrało się powodzeniem (100% wszystko ładnie) i gdy włożyłem do xboxa mogłem grać bezproblemowo ale niestety gra skończyła się na początku drugiego poziomu.. otóż w pewnym momencie gra mi się zacieła i ciągle był symbol loadingu lecz nic się nie działo.. próbowałem więc wyłączyć i jeszcze raz włączyć i tryb dla 2 graczy działał normalnie ale kampania nie chciała... za 3 razem jak próbowałem włączyć grę to już od razu po naciśnięciu : zagraj w grę , wyskakiwał komunikat : wyczyść płytę miękką ściereczką :/ próbowałem nagrać grę jeszcze raz ale wyskakuje to samo :( nie wiem o co chodzi.. dlaczego najpierw grałem normalnie cały 1 poziom a potem się zacięło i już wgl nie chciało się włączyć ?
Z góry dziękuję za pomoc :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Kup iHAS'a, wgraj LT MAX i FW pod odpowiednie płyty --> nagrywaj.
 

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki za info :)
 

Skipper17

Użytkownik
Użytkownik
To samo jeżeli chodzi o Dragon's Dogma tak ? Nagrałem na płytkę EMTEC ale gdy wkładam do Xboxa płyta bez problemu się wczytuje ale kiedy naciskam : Uruchom grę , to wyskakuje : Wyczyść płytę miękką ściereczką.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
To samo jeżeli chodzi o Dragon's Dogma tak ? Nagrałem na płytkę EMTEC ale gdy wkładam do Xboxa płyta bez problemu się wczytuje ale kiedy naciskam : Uruchom grę , to wyskakuje : Wyczyść płytę miękką ściereczką.
Tą grę akurat musisz koniecznie nagrać iHAS'em. Ghost Recon'a nie musisz, ale Twoja nagrywarka się nie nadaje, więc patrz #2 Post.
 

herbertoss

Świeżak
Świeżak
a jak mam taki sam problem z ciągłym ładowaniem tylko, że na RGH to co mam zrobić?
 

Do góry Bottom