Dziwny problem z graniem Online

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam strasznie irytujący problem. Otóż jeśli chcę zagrac np w BO2 multi to normalnie włączam gre daje multi ale wtedy wyskakuje komunikat że nie nie jestem zalogowany do xbox live, ale przy każdym włączaniu xboxa zawsze jestem zalogowany do xbox live, dopiero jak włączam BO2 i chce zagrac multi wyskakuje komunikat że muszę połaczyc sie z xbox live.

Wtedy wyskakuje okno z moim loginem żeby się zalogowac ale jest taki jakby przyciemniony że nie mogę go wybrac tyko moge utworzyc nowy profil.

O CO CHODZI ?? Czy to jakiś ban czy co ?? Tak samo dzieje się z CoD 4, w menu xbox jestem zalogowany do xbox live a jak tylko włącze grę i chce zagrac multi to wyskakuje komunikat że muszę się zalogowac do xbox live.

Gdy próbuje się połączyc z Xbox Live to wyskakuje błąd że utracono połączenie i czy chce zrobic test.

Robie Testy i wszysko jest elegancko łączy sie bez problemu.

Nie próbowałem z innymi grami ale mówie odrazu że Golda mam bo ostanio kupywałem i przedłużyłem go do 2014.

Dobra teraz patrzałem i zBF3 mam to samo, nie mogę zagrac multi bo nie jestem zalogowany do xbox live. JAK DAJE polacz z usluga xbox live to pisze " Połaczenie z usluga xbox live zostalo utracone. Zaloguj sie ponownie."

Jak wyjde z gry to normalnie sie zaloguje ale w grze nie moge.

Dzieje mi się tak gdzieś od tygodnia wczesniej grałem normalnie.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Dobra to nie był ban na szczęście, pobrałem moje konto ściągneło sie i dopiero wtedy w grze mogłem się zalogowac.
Dziwny problem nigdy czegos takiego nie miałem.

Powtarzam że w interfejsie xboxa byłem zalogowany do swojego konta, a jak wchodziłem do jakiej kolwiek gry to odrazu mnie wylogowywało i nie mogłem zagrac w multi ani sie polaczyc z xbox live.

Pobrałem jeszcze raz swoje konto zalogowałem się i teraz wszzystko działa.
 

Remix27

Banned
Widzisz starczylo kombinowac.
 

Do góry Bottom