1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z kopią zapasową

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanonierzyk, Luty 4, 2013.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dwie kopie zapasowe gry XGD2 na płycie verbatim jedną mam od dawna i nie instaluje się na dysk od samego początku od razu wyskakuje nie można odczytać płyty ale działała z płyty bez problemu do puki się nie porysowała i się teraz zacina więc postanowiłem wypalić drugiego verbatima z tą samą grą i xbox jej nie widzi nie ma na niej ani jednej ryski a tamta porysowana od razu pokazuje się uruchom grę a ta nowa "otwórz napęd" i nie wiem co jest grane porysowana zawsze się wczytuję a nowa ani razu WTF?
    Możliwe że trafiłem na jakąś trefną słabo jakość płytki czy jak bo nic nie kapuje i czemu się na dysk nie chce zainstalować nawet tamta co się zacina nawet nie rusza tylko od razu wyskakuje nie można odczytać płyty

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jakie te plyty mialem taki przypadek z vakossami i teraz zadna gra nie dziala wiec od tamtej pory nie uzywam marketowych płyt

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    362
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Problem z nagraniem? Pisz w przyklejonym temacie w dziale ISO

Wczytywanie...

Poleć forum