Dziwny problem z rrod

Pit2

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam najstarszego xboxa xenona i od pewnego czasu wystąpił mi rrod zrobiłem ze sposobu z gumkami pod ram ale teraz już nawet to nie pomaga najdziwniejsze jest to iż jak konsola jest zimna to niewłączy się tylko rrod a jeśli tylko ją przegrzeje troche bez wiatraków to zaczyna normalnie pracować co powiecie jakbym zrobił to w taki sposób jak robi się z kartami grafiki czyli "do pieca" zamieszcze filmik z xboxem aha i kod błędu wskazuje zawsze zimne luty. ‪Xbox 360 w sosie własnym- czyli jak naprawić konsolę z błędem e74‬‏ - YouTube filmik dotyczy e74 ale słyszałem że są to podobne błędy.
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej polewaj co minute sosem do spagetti :)
Jak nie pomoże to będziesz miał zapiekanke...

Pomysłów nie brakuje... ale cuda widziałem... nawet pastę do zębów zamiast zwykłej pasty...
Kości pozalewane patexem... płyty opalane opalarkami i palnikami...

Pamiętaj jak złapiesz gumę w samochodzie to łataj balonówką ale tylko miętową...
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Nie baw się w te badziewia ... Sprzedaj konsole jak najszybciej i zakup nową :) To nie ma sensu... Naprawisz na tydzień i co Ci to da ? Zrąbie się znowu...

To moje zdanie, pozdrawiam !
 

Pit2

Użytkownik
Użytkownik
Znaczy w takim stanie to raczej konsoli już nie sprzedasz bo kto kupi uszkodzoną.
 

JTAG

Użytkownik
Użytkownik
Sprzeda nawet uszkodzoną, bo fanatyków napraw takich jak na tym filmiku nie brakuje.
 

Do góry Bottom