Dziwny Problem z Xbox Live (Xbox 360)

Dominex82

Świeżak
Świeżak
Witam, posiadam Xbox 360 od Stycznia, więc można powiedzieć, że jestem zielony. Problem polega na tym, że od tygodnia nie mogę zalogować się do Xbox Live. Na ekranie wyboru profilu loguje się i loguje przez jakieś 7 minut, tylko po to żeby wyskoczył błąd "8015190B".
Próbowałem od nowa zalogować się do Wi-fi i wszystko w teście połączenia przebiegło sprawnie aż do momentu połączenia się z Xbox Live, wtedy akurat wyskakiwał przepiękny, czerwony napis "niepowodzenie".
Druga sprawa - sprawdzałem dzisiaj "Stan usługi Xbox Live, wszystko było zaznaczone na "Normalny", oprócz zakładki "Gry". Na niej widnieje napis "Ograniczony", a co ciekawe jest przy niej napisana nazwa gry "NBA 2K18" na Xbox One. Dodam, że nie jestem posiadaczem tej gry, ani nawet Xboxa One. Czy może to oznaczać, że ktoś zalogował się na moje konto? Warto dodać, że od zakupu konsoli zmagam się z jednym problemem, po kliknięciu przycisku "Przeglądaj Gry" nie włącza mi się marketplace, tylko wyszukiwarka Bing... Co powoduje ten problem? Czy może każdy tak ma? (Jestem zielony, nie bijcie)

Troche sie rozpisałem. Z góry dzięki.
Jeżeli to ma jakieś znaczenie to posiadam Xbox 360 w wersji E, kupiłem ją jako nową.
 
Ostatnia edycja:

Kszis

Świeżak
Świeżak
U mnie jest dokładnie ten sam problem z moim Xbox 360 E
Dodam jeszcze iż internet jest z sieci Netia (przejęty Dialog) i tu ciekawostka z komórki zrobiłem router i na sieci bezprzewodowej w T-mobile wszystko działa jak należy.

Reset routera Netii nie pomaga był resetowany najpierw na około minutę, następnie na około 15 minut (wcześniej od kilku lat wszystko działało bez zarzutu). Przywrócenie ustawień fabrycznych routera jak i w Xbox-ie (zakładka ustawienia dodatkowe) również nie pomaga. Statystyki sieci są ok, natomiast nie łączy z Xbox live.
Dzwoniłem do call center Netii i powiedzieli, że błąd na pewno jest po stronie Xbox.
Internet Netii działa bez zarzutu na komputerach, komórkach, czy TV.

Przyda się jakaś podpowiedź, jak sobie z tym poradzić.

Jeszcze jedno pytanie (retoryczne) - skoro tracimy usługę za którą płacimy, to kto nam za to zwróci (wydłuży czas Xbox Live) za który musieliśmy zapłacić?
 
Ostatnia edycja:

Pitbull1988

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem. Są problemy z zalogowaniem się do Live od kilku dni. U mnie przez Vectre i neta mobilnego z Play praktycznie nie działa . Czasem uda się zalogować ale po kilkunastu minutach odłącza . Przy ponownej próbie zalogowania mam ten sam błąd co Ty. Problem musi tkwić z usługą Xbox Live innej możliwości nie widzę. Podają że usługa działa natomiast jest jakiś problem skoro mamy z tym problem w tym samym czasie
 

ZIOMEK STWOREK

Świeżak
Świeżak
Ja mam ten sam problem od piątku popołudnia rano grałem od 5 do 9 póżniej włączyłem o 13 i nie mogłem się zalogować problem trwa nadal mam x box 360 elit w ups powiedzieli że mam problem z konsolom ale widzę że wy też macie taki sam problem jak ja więc postanowiłem się zalogować
 

echo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest problem z błędem 8015190 co najmniej od paru dni i nie ma połączenia z live
Konsola proponuje przetestowanie połączenia które nic nie daje
coś wiadomo, a może ktoś sobie z tym poradził?
 

INDAHOUSE

Świeżak
Świeżak
Ja też od piątku nie mogę się zalogować połączenie z internetem jest ale już z xbox live nie ma. Mój brat tez ma xboxa 360 i u niego wszystko się normalnie łączy, więc nie wiem o co tu chodzi, może jakies bany poleciały
 

echo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po 4 dniach naprawili, zbawcy świata :spank: mam nadzieję ze u Was też działa

a po jakiś 3 godzinach wylogowało mnie i nie przechodzi testu połączenia, śmiechem bym parsknął ale nie chcę obudzić ludzi :fakju-kartoflu:
 
Ostatnia edycja:

Destrozo87

Świeżak
Świeżak
U mnie ten sam błąd jest to chyba od nich coś poszło jak tak
 

Dominex82

Świeżak
Świeżak
Mam nadzieję, że to po ich stronie leży problem, bo głupie byłoby, gdybym dostał bana z powodu o którym nie mam pojęcia...
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam tak samo, Netia nie działa a mobilny Orange działa.
Żeby było ciekawiej. Na Netii Xbox one chodzi bez problemu, ale gry ze wstecznej kompatybilności już nie działają.
 

Dominex82

Świeżak
Świeżak
Właśnie odpaliłem Xboxa i zalogowało się normalnie i wszystko działa. Zobaczymy na jak długo. ;)
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ponoć naprawili, ale u mnie nadal nie ma połączenia z internetem.
 

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wina leży po stronie microsoftu, mają problem z live'em na x360.. uzyjcie google ludzie, wszędzie o tym trąbi :D
 

Dominex82

Świeżak
Świeżak
Odbijając od głównego tematu - czy spotkał się ktoś z problemem, który opisałem w pierwszym poście pod koniec? Tzn. Gdy klikam przycisk "przeglądaj gry" to włącza mi się wyszukiwarka Bing, a nie katalog z grami jak to powinno być normalnie. Co może to powodować? Czy może Microsoft wyłączył u nas usługę Sklepu Gier?
 

kickass999

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Odbijając od głównego tematu - czy spotkał się ktoś z problemem, który opisałem w pierwszym poście pod koniec? Tzn. Gdy klikam przycisk "przeglądaj gry" to włącza mi się wyszukiwarka Bing, a nie katalog z grami jak to powinno być normalnie. Co może to powodować? Czy może Microsoft wyłączył u nas usługę Sklepu Gier?
mozesz wysłac screena co dokładnie klikasz ?
 

Dominex82

Świeżak
Świeżak
- proszę :p
 

Do góry Bottom