Dziwny problem z XBS. Port otwarty ale..... ?

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Witam
Ostatnio zaczęły mi się dziać cyrki z programem XBS Link.
Zazwyczaj przy uruchamianiu ENGINE'a, w zakładce "MESSAGES" wyświetlało się 'blabla..... INCOMING PORT IS OPEN'
teraz tak nie jest tylko wyświetla się takie coś

po czym, po ok. 3 minutach od uruchomienia silnika wywala mi mnóstwo takich komunikatów:


To są ustawienia mojego programu
http://desmond.imageshack.us/Himg88/scaled.php?server=88&filename=saetting2.jpg&res=landing
I teraz na czym polega problem:
a no na tym, że jestem w stanie bezproblemowo podłączyć się i grać ale po chwili wywala mnie z programu.
nie wiem czy tylko ja tak mam czy jest to problem ogólny ale w ostatnim czasie XBS zaczął wywalać ERRORy po czym zamyka program.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
mi też jakieś errory wyskakują ale dopiero jak program pochodzi z 30min, i net bardziej muli jak xbs jest załączony ;/ może reinstal by pomógł
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
pisałem z innymi użytkownikami i oni piszą że też tak mają, ogólnie ostatnio jak ja miałem disconnecta to po ponownym wejściu okazywało się że ponad połowa też miała w tej samej chwili więc problem wydaje się być ogólny :/

a z tymi informacjami w logu w programie też tak masz ?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta, cos tam takiego było ale nie zwracałem na to szczególnej uwagi.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
chodzi mi o to, czy jeśli w logu miałeś takie rzeczy co ja to czy miałeś problemy z połączeniem (wywalanie, różnego rodzaju errory związane z hostem itd)
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nic z tych rzeczy, normalnie grałem.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom