• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Dźwięk z xboxa. Proszę o szybką odpowiedź.

Cześć, potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Xboxa podłączam do monitora kablem hdmi, ale monit nie posiada głośników. Co będzie mi konkretnie potrzebne po za audio adapterem ?

skoro nie ma monitor głośników to chyba trzeba je kupić żeby otworzyło audio xbox też nie ma wbudowanych głośników . nie wiem o co ci chodzi

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
kupujesz audioadapter i wsio. do tego jakis kabel na chinche zeby go podlaczyc do adaptera.

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Kup głośniki, ale nie wiem czy taki patent przejdzie że kolo podepnie konsole po HDMI i ten Xwtyk mu dźwięk wypuści bo może być jakieś chore zabezpieczenie, nie sprawdzałem tylko przypuszczam

Nie określiłem się, bo pisałem w pośpiechu. Obraz będę miał przez HDMI, a dźwięk przez VGA. Do tego przejściówka rca/jack żeński i do tego głośniki. Wsio. A co jeśli podłączę słuchawki bez regulacji głośności ? Będzie dźwięk ?

Do góry