E3 2011: Battlefield 3 – nowy frostbite i multiplayer [wideo]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik



Nie sądzę, aby fani Battlefielda mieli już dość nowych materiałów z trzeciej odsłony gry. Po prezentacji jednej z misji w trybie singleplayer warto rzucić okiem na filmik z szybkiego jak błyskawica multiplayera oraz pokazu możliwości nowego silnika Frostbite 2.0. Powiem tylko tyle: jest nieźle!
Najpierw tryb multi.


Teraz Frostbite 2.0 i rewelacyjne zniszczenia terenu.


Ależ ta gra się dobrze zapowiada!

Beta już we wrześniu, a premiera pod koniec października. Jest czas, by uzbierać kasę na nową kartę graficzną.

źródło : E3 2011: Battlefield 3 – nowy frostbite i multiplayer [wideo]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Heheh. ten dzwiek przy napisie battlefield 3 jest Nice!!:).. Sądząc po dwóch trailerach obu gier no to cieniutko MW3 wygląda:|
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Świetna prezentacja silnika Frostbite 2.0 ;) Jak te łuski się sypią - magia
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Heheh. ten dzwiek przy napisie battlefield 3 jest Nice!!:)
Mi też się podoba :)
Trailer, jak trailer, to wszystko już w sumie widzieliśmy, ale filmików nigdy za dużo. Wolałbym jednak coś z co-opa i lotu odrzutowcem ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Multi się ciekawie prezentuje, już bym bete z chęcią obadał :D A kille w walce wręcz przypominają te z Killzone 3 :D
 

seanknw

Banned
Użytkownik
masakraaaaa :D
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze tyle czekać, ale czuję, że będzie warto.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Sluchalem wlasnie podcastu z IGN. Mowili o BF3 i ze jak na razie dla nich to game of the show ;)
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Silnik robi spore wrażenie. Mam jednak wrażenie, że w wersji PC będzie obsługa DX9 i DX11 z wyłączeniem wersji DX10 (a posiadam GF8800GT). Zastanawiam się z kolei jak będzie wyglądać wersja konsolowa tego silnika :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Silnik robi spore wrażenie. Mam jednak wrażenie, że w wersji PC będzie obsługa DX9 i DX11 z wyłączeniem wersji DX10 (a posiadam GF8800GT). Zastanawiam się z kolei jak będzie wyglądać wersja konsolowa tego silnika :D
Będzie tylko dx10 i dx11, a wymagania na pc nie są kosmiczne, więc i oprawa graficzna wersji konsolowych nie będzie zła :)

A fizyka w tej grze jest świetna, burzące się budynki wyglądają konkretnie :D
 

madzixon

Użytkownik
Użytkownik
masakra :)
 

pakcent1

Użytkownik
Użytkownik
Ta część też będzie po Polsku?
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Mader fucker . ta gra będzie wspaniała :D
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Coś pięknego! Obowiązkowa pozycja w mojej kolekcji xboxowych gier :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom