E3 2012: Forza Horzion - pierwszy gameplay!!

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik

Wszystko wygląda świetnie....poza modelem jazdy. Liczyłem na coś zbliżonego do FM4, ale po filmiku ciężko mi określić czego się po nim spodziewać. Możliwe, że prezenter po prostu nie potrafi grać, albo gra jest w zbyt wczesnej fazie. Czekam na więcej:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Gościu to szef T10 więc raczej chciał pokazać że demolka to norma. Cóż, na więcej gameplayów będzie nam trzeba czekać do gamescom'u, tak mi się przynajmniej wydaje :(
 

Pain

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko mi się zdaje że to będzie arcedowy model jazdy ?
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kurde... Chciałbym dotknąć dema najpierw, bo model jazdy wygląda dziwnie.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Yyy... Przecież był news o tym, że Forza Horizon, będzie posiadała system fizyki jazdy z czwartej części, więc nie panikujcie :D Chociaż demkiem bym nie pogardził :)
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Model zajdy jest zmieniony wzgledem FM4, zeby dalo sie jedzic po innych nawierzchnich. Gry nie robi Turn10, tylko Playground Games ktore sklada sie z ludzi odpowiedzialnych m.in. za Grida, Dirta i Project Gotham Racing.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
wiec lepiej nie napalac sie za wczasu zeby potem sie nie zawiezc, bo to tylko odskocznia od normalnej Forzy ( licze ze wyjdzie pieknie) ale po gameplayu model jazdy jest nieco dziwny... Tak czy siak Forza 5 tez wyjdzie i napewno bedzie udana tak jak 4 i 3
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie podobają mi się te barierki przy każdej drodze. Troche szkoda że nie można wjechać w pole jak w TDU.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Gry nie robi Turn10, tylko Playground Games ktore sklada sie z ludzi odpowiedzialnych m.in. za Grida, Dirta i Project Gotham Racing.
Bla bla bla... Gierki nie robi tylko i wyłącznie PG Games, T10 również pracuje nad tym tytułem. Nie tylko z racji tego że ta gra ma "FORZA" w tytule jest ona wszędzie sygnowana logiem T10.
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez liczę na fantastyczną grę, ale ten gameplay nieco ostudził moje oczekiwania. Czekam na więcej:)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
zalatuje NFS. mam wrazenie ze juz to gdzies widzialem. na co komu jakies punkty za barierki. arcadowka rodem od EA.
takie mam odczucia po filmie.
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zbyt kolorowa arcadówka - jak dla mnie. Jak wyżej user wspomniał po cholerę te punkty? Dramat totalny..
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Przecież o to chodzi w tej grze, TO MA BYĆ ARCADÓWKA. Jeśli chcecie symulacji wypożyczcie auto i na tor, a jeśli coś podchodzącego pod symulację grajcie w Forze 4.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ten filmik tak zrywa czy ta gra tak zrywa bo od samego patrzenia krew mnie zalewa..

Nie ma kamery z kokpitu?!
Te drifty wyglądają mi strasznie żałosne i nie ma stylu symulacji tylko arcadówki :(..

Może będzie lepsze od TDU2, lecz na wielkie osiągi nie liczę :(.
 

wporzo

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej, liczyłem na FM4 tyle, że w otwartym świecie - nic więcej nie było mi potrzeba. Oglądając gameplay absolutnie nie wygląda to na symulacje tylko połączenie NFS i Burnouta (minimalnie) gdy dorzucimy do tego jeszcze brak kamery z wnętrza pojazdu - Forza Horizon jak dla mnie będzie tytułem po który na pewno nie sięgnę. Jestem wiernym fanem FM, posiadam wszystkie DLC, gram po kilka godzin dziennie - gra w otwartym świecie byłaby jeszcze lepszą zabawą.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jezu ale Wy psioczycie. Ogarnijcie Wasz angielski i obejrzyjcie sobie prezentację FH i przestańcie płakać:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
co ma angielski do driftu za punkty?
wystarczylo zrobic FM4 w otwartym swiecie. zrobiono cos co juz jest na rynku w wielu postaciach.
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja narzekałem tylko na model jazdy (po pierwszym filmiku!), na drugim wygląda już dużo lepiej.
 

crosk

Xbox One
Xbox One
E3 2012: Forza Horizon isn't just a watered down arcade racer. Its the game you already love in an open world setting.

źrodło: gamestop
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
[video]http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-drivers-seat-gameplay/731507[/video]
super, jest to lekki sim jak fm4 w dodatku koleś ma włączone wspomagacze tak samo na innych filmikach.

 

Do góry Bottom