E3 2013: Watch_Dogs - Wyciekł targowy trailer. Świetny!

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Kilka godzin poprzedzających start targów E3 to najgorszy okres dla wydawców, którzy muszą pilnować, by szykowane przez nich na imprezę niespodzianki i atrakcje nie wyciekły przedwcześnie do sieci. Nie udało się tego dokonać Ubisoftowi (po raz kolejny?) - w internecie pojawił się bowiem trailer Watch_Dogs, który miał zapewne zostać pokazany dziś w nocy.

Uwaga - spieszcie się z oglądaniem, bo w każdej chwili film może zostać usunięty na żądanie Ubisoftu!

Zwiastun Watch_Dogs:

[video=dailymotion;x10qyea]http://www.dailymotion.com/video/x10qyea_watch-dogs-leaked-e3-2013-trailer-1080p_videogames#.UbWENZwtpqM[/video]

Via: Cdaction.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
T

Turin

Guest
Fajne :)
 

marus18

Banned
mi się wydaje że każda misja będzie to to samo, downoad => przestawienie świateł, zgaszenie świateł, bla bla bla :)
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mnie to się tam nie podoba ..
może jak zagram to wtedy się zmieni moje podejście do tej produkcji ale ja osobiście w grach nie lubię dużego nacisku na elektronikę.
Po prostu nie podoba mi się chodzenie non stop z tym telefonem i wyłączanie tego i tamtego :p
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Niesamowity trailer, co raz bardziej nie moge sie doczekac tej gry

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Wielki szum powstał w okół tej gry. Jak dla mnie nie jest to nic nadzwyczajnego...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No no no :D
Nie moge się doczekać :D
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wielki szum powstał w okół tej gry. Jak dla mnie nie jest to nic nadzwyczajnego...
ja nawet nie dałem rady oglądnąć do końca ( z nudów )
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
jestem pod jednym wielkim kur.. wrażeniem!! Będzie to chyba moja kolejna miłość :). Jak tak patrze na takie kozackie trailery to na prawdę chciałbym widzieć takie animacje pełnometrażowe, przecież to istne kozactwo :). I milion razy lepsze niż gra prawdziwych aktorów. Przecież cuda szło by robić :) + klimat + otoczenie. Same plusy :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
szczerze to mnie tez to nie powalilo, tymbardziej ze to nie jest gameplay tylko filmik, i narazie nie widze nic ciekawego w tej produkcji pomimo miliona zapewnien o jakis nikomu niepotrzebnych bzdurach
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gra rządzi u mnie będzie ona konkurować z Gta V ;p
 

dziarkos14

Banned
Ja mimo wszystko jestem nastawiony do tej gry baaardzo pozytywnie. Już pierwszy trailer mi się podobał i myślę, że może być dobra produkcja.
 

Do góry Bottom