E3 2014: Jest obiecana prezentacja Battlefield Hardline! Zamknięta beta rusza dzisiaj

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Electronic Arts od kilkunastu dni zapewniało nas, że na E3 ujrzymy Battlefield Hardline. Nie były to obietnice bez pokrycia. Zaserwowano nam za to wielką niespodziankę.



Już dziś ruszają zamknięte betatesty Battlefield Hardline na PC i PS4 - ogłosiły Visceral Games i Electronic Arts na zakończenie konferencji poprzedzającej rozpoczęcie targów E3 2014. Rejestrować można się na battlefield.com. Oprócz tej niespodziewanej informacji pokazano również długi gameplay z trybu multiplayer.

Battlefield Hardline zostało ogłoszone pod koniec maja. Produkcja Visceral Games, któremu pomaga DICE, zaoferuje starcia policjantów z kryminalistami w miejskim środowisku. Już wcześniej EA uraczyło nas zwiastunem, a do sieci przedostały się obszerna prezentacja sprzed pół roku (materiał jest obecnie niedostępny) i wideo z wersji beta.

Premiera Battlefield Hardline zaplanowana jest na 21 października.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i wydaje mi sie że jest fajnie, dobra gierka warta zakupu, zobaczymy tylko jak bardzo spierdzielą ją do premiery :D
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc według mnie to w większym stopniu BF4,5 niż nowa gra. Jest dużo lepiej niż CoD (przyszłość mnie nie pociąga) ale mimo wszystko szału nie ma i zostanę przy BF3 :)

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to jest bf 4 tylko nowe mapy i nazwa równie dobrze mogli by wypościć DLC o nazwie hardline i było by to samo
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Mnie tam się bardzo podoba! Jeśli nad tym popracują i dodadzą małe mapy i tryby jak w CS to będzie bardzo grywalna i udana produkcja!
 

Egooo

Użytkownik
Użytkownik
szału nie ma
 

Do góry Bottom