E3 dyskusja(tylko)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ciacin9

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie, o co chodzilo z ta coca cola??
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Oglądałem obie bo jestem userem xboxa i na wczorajsza konfe i najbardziej sie zawiodłem
co Cię tak zawiodło?
Że w Polsce będzie live?....

wlasnie, o co chodzilo z ta coca cola??
był taki żenujący żart prowadzącego
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
HAHAHAH <lol2>

Mogę się założyć o swoją konsole ( świeżutką :p ) że po wypuszczeniu jednej z tych gier na Natala ( GOW3, Halo Rich albo Fable 3 ) rozpocznie się kolejna wojna, płacz i zamęt :p
Xbox-owcy będą cieszyć michę a PS - owcy będą siać zamęt


NIe powiem że to wszystko na razie ładnie wygląda ale nie jest aż tak tragicznie jak niektórzy tu piszą :D

Jak to mówią - pożyjemy zobaczymy :p
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle kto był pierwszy? MS z Natalem czy Sony z Move?
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
ej Live Polsce należał się juz dawno... Lista ex;ow jest bardzo krotka.
Halo Reach
Gearsy
Crytek
Fable 3

Ja się pytam gdzie jest jakieś nowe IP dlaczego tak malo exow???
Dlaczego sony potrafi pokazać sporo wiecej????
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
co Cię tak zawiodło?
Że w Polsce będzie live?....
bez przesady juz dawno powinien byc, jak im sie nie podoba ze nie kupujemy oryginalnych gier albo ze za malo konsol kupujemy to niech nie wprowadzaj wogole konsoli do Polski a nie wprowadzaja ale jednym daja live a innym nie...
zawiodł mnie kinect to co pokazali to gry dla malych dzieci, pałaka moze nie jest tak rozwinieta technologiczine ale praktyczniejsza, i bedzie wykorzystywana w normalnych grach...i jeszcze gry w 3d , juz w Polsce ludzie kupuja tv 3d a co dopiero na zachodzie tam to juz bedzie normalne zjawisko lada dzien
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co Cię tak zawiodło?
Że w Polsce będzie live?....
Ja Ci odpowiem. Zawiodło mnie, że owszem, cena Xboxów spadła, ale co nam to da, skoro większość z nas już je posiada ? Natal będzie kosztował też nie małą sumę, założę się, że nieliczni z nas zagrają na tym. Zawiodłem się, bo dostaliśmy praktycznie tylko dwie gry, Gears of War 3 i Halo Reach, które są zajeb*ste, ale niestety, to tylko dwie gry. Od konkurencji dostajemy Killzone 3, LBP 2, inFamous 2, Gran Turismo 5 (które powiedzmy sobie szczerze, kładzie na łopatki Forze) i wiele innych gier i co ważniejsze, dodatki i beta testy gier, które wyjdą, w tym MoH, Dead Space. Nie podniecajmy się tym, że dostaniemy Live, bo i tak będziemy za niego płacić i nie zmieni to praktycznie nic, poza blokadami regionalnymi, zresztą, na Live poświęcili z 10-20 sekund na swojej prezentacji, mało, nie ?
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ej Live Polsce należał się juz dawno... Lista ex;ow jest bardzo krotka.
Halo Reach
Gearsy
Crytek
Fable 3

Ja się pytam gdzie jest jakieś nowe IP dlaczego tak malo exow???
Dlaczego sony potrafi pokazać sporo wiecej????
a jakie Ex'y podało sony?
GT5 i Killzone 3... tak naprawdę to tyle exclusivów
reszta to tylko prezentacje

na dodatek konferencja sony trwała jakieś 2 godziny a M$ prawie półtorej...
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
QwerTaj widzę jedna z nie wielu osób która obiektywnie potrafi podsumować obie konferencje ;)
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Widzieliście od jakich gier Move dostanie wsparcie? To jest to czego zabrakło wczoraj Microsoftowi - konkretów!
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Sony przebilo ms iloscia gier, dodatkow i ogolnie byl dobry klimat.


A ty ruzyk wyluzuj. Nie mozesz przyjac do zrozumienia, ze wiekszosci podobala sie bardziej konferencja sony ? Kto dal takiemu fanboyowi moda ?
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Konferencja MS była krótsza bo już przecież nie meli nic do pokazanie
a Sony jeszcze powinno pokazać: Resistance 3, The last Guardian, The Agent, FF13 Versus
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie, był Last Guardian?
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Nie.Widocznie zabrakło im czasu.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie. Ale zauwazylem dobra zmiane. Valve i EA chyba maja teraz lepsza kontakty z Sony, wiec byc moze ME3 i L4D3 beda na ps3 ;)
 

D3vill

Użytkownik
Użytkownik
CritiCalz nie przesadzasz trochę ?

To że Ruzyk ma inny pogląd na tą sytuację to nie znaczy że odrazu źle że ma moda ... jak mnie tacy wkurzają :/ wrrr

NIE rozumiem dlaczego wy się tak uczepiliście skoro i MS i Sony pokazało tylko po 2 ex ( MS nawet 3 ) ?!!?!?!?

Reszta gier to multiplatformowce - czyli nie płaczcie .. pogracie w nie na X
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Sony powinno jeszcze pokazać rendery/filmik kill zone 5, GT8, FF58 i uncharted 6.
Gry na pewno kiedyś wyjdą i będą ex.
W tej konferencji było więcej zapowiedzi gier na zasadzie filmików niż samych gier.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
CritiCalz ja bym się nie zdziwił jak by tak było. Wtedy to nie wiem po prostu co MS by zrobił. Juz w tej chwili nie wiem co będzie. Wyjdzie Halo, Fable, Gearsy i co dalej??? Jakie nowe exy
 

Aviox

Użytkownik
Użytkownik
Sony przebilo ms iloscia gier, dodatkow i ogolnie byl dobry klimat.


A ty ruzyk wyluzuj. Nie mozesz przyjac do zrozumienia, ze wiekszosci podobala sie bardziej konferencja sony ? Kto dal takiemu fanboyowi moda ?
Nie pogryźcie sie :D

1. Ten koleś mówił jakby ćwiczył gadanie przed lustrem - strasznie zanudzal.
2. Fajniejsza ? Ok ... trailery gier byly fajne, napewno nie bylo takich fajerwerkow jak dal M$.

Ale za to Sony dalo duzo konkretow - dla mnie to sie liczy.
Japończycy pokazali więcej exclusów i lepiej zaprezentowali Move. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie ...
 

regeman85

Użytkownik
Użytkownik
CritiCalz ja bym się nie zdziwił jak by tak było. Wtedy to nie wiem po prostu co MS by zrobił. Juz w tej chwili nie wiem co będzie. Wyjdzie Halo, Fable, Gearsy i co dalej??? Jakie nowe exy
kinect sport :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom