e65 problem z flashem

weedy211

Świeżak
Świeżak
Zaczynajac od poczatku mam naped samsunga z ixtreme 1.6 i przez przypadek zaczelem wgrywac aktualizacje z mortal kombat przez co (z tego co mi wiadomo) zepsulem sobie przerobke. Postanowilem wiec go przerobic przez dosflash co nie bylo latwe, gdyz nie chcial wejsc w vedor mode. Po jakims czasie udalo mi sie to zrobic poprzez sposob z do polowy wysunieta tacka i wgralem Ixtreme 1.9. Niestety konsola nadal wyswietlala komunikat ze nie mozna wgrac aktualizacji i nic sie nie dalo z tym zrobic. Postanowilem wiec wgrac oryginalny fw i sprawdzic czy wtedy aktualizacja sie wgra, lecz niestety tym razem naped w zaden sposob nie chcial przejsc w vendor mode. Zaczelem wiec kombinowac w jungleflasherze, ale przez moje zdenerwowanie i niewiedze cos zepsulem. Teraz naped wyswietla error e65, tacka sie nie wysuwa, a napedu mi nie czyta nawet w biosie. Tak wiec mam 2 problemy:
1.Czy jest szansa na uratownie tego napedy czy pozostaje mi tylko kupno nowego?
2.Przy odlaczonym napedzie nadal wyswietla sie komunikat "Nie mozna odczytac aktualizacji z plyty" i nie wiem jak sie tego pozbyc.
 

NaPeK

Użytkownik
Użytkownik
jak masz klucz to przygotuj i wgraj fw jeszcze raz
 

weedy211

Świeżak
Świeżak
Jak juz pisalem komp wogule mi nie wykrywa tego napedu, wiec jestem prawie pewien ze pozostaje mi tylko wywalic go na smietnik. Bardziej interesuje mnie teraz jak sie pozbyc tej cholernej aktualizacji.
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Zrób sobie fw w jf. Później zrób flash napędu w dosflash.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
dosflash powinno wykryć kość, bez sprawnego napędu nie przejdziesz aktualizacji(jaka masz date produkcji konsoli, w konsoli nie może być podmieniony napęd na inną markę robiono tak często z konsolami 2008 za lite-on dawano samsunga)
 

weedy211

Świeżak
Świeżak
Jak mam niby zrobic flash dosflashem skoro on ani nic innego nie wykrywa napedu? Przy wlaczaniu kompa zwiesza sie na okolo minute przy Auto detecting SATA1 gdzie podlaczonego mam xboxa, ale nie daje rady go wykryc. Rozumiem ze na nowym napedzie z oryginalnym fw aktualizacja wgra sie z pendriva bezproblemowo?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jak mam niby zrobic flash dosflashem skoro on ani nic innego nie wykrywa napedu? Przy wlaczaniu kompa zwiesza sie na okolo minute przy Auto detecting SATA1 gdzie podlaczonego mam xboxa, ale nie daje rady go wykryc. Rozumiem ze na nowym napedzie z oryginalnym fw aktualizacja wgra sie z pendriva bezproblemowo?
Dash'a? Tak
Podłącz pod ten port dysk lub nagrywarkę, zobacz jaki to port i Flash'uj w DosFlash'u.
 

weedy211

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzieki za pomoc, xboxa juz przerobilem. Dzieki temu ze dosflash nie rozpoznawal napedu, nie musialem sie nawet meczyc z tym wchodzeniem w vendor mode jak wczesniej. Nad problemem z aktualizacja troche poczytalem na innych forach i okazalo sie ze poprostu musze sciagnac odpowiednia wersje dasha. Wczesniej probowalem ze 3 rozne wgrac i nic a dzis trafilem na odpowiednia :D. Tak wiec Xbox dziala i jeszcze raz dzieki za pomoc, bo juz chcialem nowy naped kupic(150zl zaoszczedzone :)).
 

Do góry Bottom