e75 1023 help

bartycho2038

Użytkownik
Użytkownik
help!! a wiec tak rozkrecilem mege xbox bo gdzies na tym forum przeczytalem ze trzeba dac nacisk na hana i nie bedzie sie pikselizowalo ! no to ok rozkrecam juz mam rozebrany i chcialem zobaczyc czy wszyystko ok jak dam nacisk na hana a ku mojemu z dziwieniu dalej e74 no to dobra reset wlaczam a tu czarny obraz mysle co jest grane?(na kablu av) no to ide do salonu podpiac pod lcd przez hdmi i a tu e75 a kod bledu to 1023 ? poszedlem na maly tv podlaczam przez kabel av i dalej to samo wkurzylem sie odlaczylem dvd a tu e75 normalnie pokazuje wylaczylem podlaczylem dvd i dalej czarno!! prubowalem juz na dwoch kablach podpinac dvd bo mam drugiego x-klocka i nawet dvd przepiac z tamtego i du**


sory za bledy ort
Z gory dziekuje1!!
 

bartycho2038

Użytkownik
Użytkownik
czy jest ktos mi w stanie pomóc
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
podmień taśmę sata do napędu (dowolna długość) przynajmniej dla testu ;) jeśli dalej będzie to samo - odłącz napęd od x i odpal go bez napędu.
jeśli pomoże wymiana taśmy - taśma uwalona
jeśli nie pomoże - uszkodzone gniazdo sata na płycie
miałem taki jeden przypadek - wymiana taśmy usunęła usterkę :)
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
E75 uszkodzony chip karty sieciowej
wymiana chipu 50zł + chip 50zł =100,-
chip mozna oddzyskać z innej pł.głównej np. z rodem itp.
 

bartycho2038

Użytkownik
Użytkownik
podmień taśmę sata do napędu (dowolna długość) przynajmniej dla testu ;) jeśli dalej będzie to samo - odłącz napęd od x i odpal go bez napędu.
jeśli pomoże wymiana taśmy - taśma uwalona
jeśli nie pomoże - uszkodzone gniazdo sata na płycie
miałem taki jeden przypadek - wymiana taśmy usunęła usterkę :)
przecież napisałem że podmieniam taśmy a nawet dvd....


ale z drugiej strony co by mial czip karty sieciowej do nie pokazywania obrazu na kablu av a przy odłaczeniu dvd pokazuje wiec nie jest wina kabla... dobra drugie pytanie czy idzie domowymi sposobami to wylutować?? i przylutować ??? ?? ?? i w którym miejscu jest ten czip :} a i jak mam falcona -x elite czy podejdzie np od xenon-core czy jaka tam mial plyte ;)
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
ano to ma wspólnego że jak wypinałes i wpinałes kabel sata od napedu to poszlo przepięcie
po ścieżkach i uwaliłeś sieciówkę bo ścieżki tak biegną na pł.głównej
domowymi można trzeba miec dobrą lutownicę troche wprawy i się na tym znać bo nóżek jest dużo :)
chip jest za złączem sata napędu w stronę tyłu obudowy zaznaczony na foto




w xboxach są 2 rodzje obudów tego układu prostokąt i malutki kwadracik
więc mozesz przelutować np.z falcona do core lub jaspera nie ma znaczenia
najlepiej żeby obudowa była prostokatna ...

po tym jak naprawisz E75 zostanie ci jeszcze do naprwy E74
 

bartycho2038

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzieki jestem ci winien piwo :) Musze się do brata wybrać elektronika:) on miedzy innymi poprawiał mi luty pod prockiem


No dobra jak zrobie to sie odezwe
 

Do góry Bottom