EA Access wzbogacone o FIFA 17. Gramy od dzisiaj

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wszyscy subskrybenci EA Access mogą od dzisiaj zapoznać się z kolejnym tytułem. Electronic Arts wrzuciło do oferty ostatnią odsłonę Fify, która pozwoli śmiałkom poznać pierwszą historię z trybu „Droga do sławy”.

Na początku miesiąca Electronic Arts zapowiedziało wprowadzenie do usługi kolejnych tytułów. Na liście pojawiła się wspomniana w tytule FIFA 17 i gra EA Sports jest dostępna od dzisiaj.


Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy nie zdecydowali się na zakup ubiegłorocznej edycji. Tytuł wyróżnia się licznymi zmianami w zachowaniu piłkarzy, ale oczywiście największą nowością jest tryb zatytułowany „Droga do sławy”.

W tym wariancie zabawy gracze wcielają się w młodego piłkarza, którego należy przeprowadzić przez karierę na boiskach Premier League. Jest to oczywiście tylko i wyłącznie wstęp do podobnych atrakcji i deweloperzy już zapowiedzieli kontynuowanie zabawy w FIFA 18.

Kolejne gry w EA Access pojawią się już wkrótce. Elektronicy potwierdzili, że do czerwca biblioteka zostanie rozszerzona o Dragon Age: Początek oraz Medal of Honor: Airborne. Nie otrzymaliśmy aktualnie konkretnych dat, ale szczegóły powinny zostać opublikowane wkrótce.

EA Access jest wciąż rozwijane. Do usługi trafiają nowe pozycje, a tak prezentuje się aktualne zestawienie:

  • Battlefield 4
  • FIFA 14
  • Peggle 2
  • Madden NFL 25
  • Need for Speed: Rivals
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  • EA Sports UFC
  • NBA Live 15
  • Madden NFL 15
  • NHL 15
  • FIFA 15
  • Titanfall
  • Dragon Age: Inkwizycja
  • Battlefield: Hardline
  • Madden NFL 16
  • Plants vs. Zombies
  • NHL 16
  • Dead Space
  • FIFA 16
  • EA Sports Rory McIlroy PGA Tour
  • NBA Live 16
  • Need for Speed
  • Unravel
  • SSX (2012)
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
  • Heavy Weapon
  • Bejeweled 2: Deluxe
  • Bejeweled 3
  • Feeding Frenzy
  • Feeding Frenzy 2
  • Zuma
  • Mirror's Edge
  • Mirror’s Edge Catalyst
  • EA Sports UFC 2
  • Mass Effect
  • Mass Effect 2
  • Mass Effect 3
  • Star Wars: Battlefront (2015)
  • Battlefield 3
  • Battlefield: Bad Company 2
  • Skate 3
  • NHL 17
  • FIFA 17 - 21 kwietnia
  • Dragon Age: Początek - do czerwca
  • Medal of Honor: Airborne - do czerwca

 

dawciow16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hey ja mam takie pytanko odnośnie tych gier. Według listy powinienem móc ściągnąć medal of honor a go nie ma. Czego to jest przyczyną?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hey ja mam takie pytanko odnośnie tych gier. Według listy powinienem móc ściągnąć medal of honor a go nie ma. Czego to jest przyczyną?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Przecież napisane jest zostanie dodane do czerwca.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No właśnie, jak już była poprzednia lista na tym samym się zamotałem. Tak napisane sugeruje, że udostępnione będzie tylko do czerwca, a tak powinno być opisane, że od czerwca. Sam się czaję na wykup ea accesa - ale obecnie mam już tyle gier do ogrania, że w ogóle już bym się nie wyrobił. Mam tylko nadzieję że nie podniosą ceny zanim się zdecyduję na rok abo. W lutym na miesiąc miałem i praktycznie w nic nie grałem, bo na wieśku cały czas siedziałem.
 

dawciow16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
80 zł na rok to nie wiele. A naprawdę warto

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom