1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EA Access z nowymi grami i 10-godzinną próbką Battlefield V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2018 o godzinie 16:41.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4952
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

EA ujawniło właśnie 3 gry, które trafią już w najbliższych dniach do biblioteki EA Access. Chodzi oczywiście w produkcje, w które zagramy za niewielką miesięczną opłatą na Xbox One.

Już za kilka dni oferta EA Access zostanie wzbogacona o następujące produkcje w pełnych wersjach:

• Fight Night Champions (10 października)
    • Burnout Paradise Remastered (10 października)
    • Army of Two (17 października)
    EA Access zapewni również swoim subskrybentom dostęp do wersji próbnej Battlefield V. "Trial" będzie trwał w tym przypadku 10 godzin i zostanie odblokowany 9 listopada.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1931
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W końcu Fight Night Champions. Bardzo dobra gra. Przeszedłem na X360 i jeszcze długo w nią grałem. Bardzo dobrze, że wychodzi na XO bo nie ma żadnego boksu :). Gierka miła więc nawet fakt, iż ogrania nie przeszkadza by ponownie w niej się zatopić.

4. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1231
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;) Podkarpacie
    Fight Night bardzo dobre - krótko grałem ale wciąga :)

5. cswthomas93pl

cswthomas93pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Wczytywanie...

Poleć forum