EA Access

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli masz ustawiony PP jako płatność, to nie masz się czym przejmować. Wchodzisz w stałe zlecenia, anulujesz EAA i wszystko, nawet nie musisz zgłaszać tego nigdzie.

Ma4ensi

Użytkownik
Użytkownik
Musisz pisać na support MS albo dzwonić do nich.
Jest jakiś bezpośredni do nich kontakt? Bo jak wchodzę na stronę Microsoftu do działu support to muszę wypełniać ankietę i na tym zabawa się kończy.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest jakiś bezpośredni do nich kontakt? Bo jak wchodzę na stronę Microsoftu do działu support to muszę wypełniać ankietę i na tym zabawa się kończy.
Wejdź tu: https://support.xbox.com/pl-PL/contact-us#2:1:0 (Wybrałam kolejno Rozliczenia -> Zmiany subskrypcji -> Pokaż opcje kontaktu -> Rozpocznij chat po ang). Ewentualnie jutro próbuj się dodzwonić na polski support: 00 800 441 17 96.

Ma4ensi

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz ustawiony PP jako płatność, to nie masz się czym przejmować. Wchodzisz w stałe zlecenia, anulujesz EAA i wszystko, nawet nie musisz zgłaszać tego nigdzie.
Słuchaj wykonałem taki manewr, ale nadal dostaje meila od microsoftu z powiadomieniem o odnowienie subskrypcji. Dzwonić/pisać do nich czy odpuścić?

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Słuchaj wykonałem taki manewr, ale nadal dostaje meila od microsoftu z powiadomieniem o odnowienie subskrypcji. Dzwonić/pisać do nich czy odpuścić?
Przecież nikt Cię nie może zmusić do odnowienia subskrypcji! Mogą co najwyżej pisać takie maile i sugerować. Ja autentycznie nie rozumiem o co jest tyle hałasu.

Do góry Bottom