EA Sports MMA

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
wtf !! UFC 2k9, KITBOXING(nie wiem czy to jest ironicznie napisane?) gratuluje wiadomosci. Ja mysle ze ea da rade, fight night wszystkie czesci extra i dlatego mam nadzieje.
 

Szweł

Użytkownik
Użytkownik
Akurat wszedłem na oficjalną stronkę gry i przyznam się szczerze, że nazwiskami nie zachwycają... a szkoda. Fakt jest parę rodzynek, ale mimo to, póki co, czuję niedosyt. No i ponownie pytanie kto i kiedy wrzuci wreszcie do swojego produktu Drwala? :)
 

Davidek66

Użytkownik
Użytkownik
gierka bendzie napewno fajna
 

13smmjs46

Świeżak
Świeżak
Mnie martwią tylko licencje, ponieważ nie wykupili żadnej federacji oprócz Strikeforce. Fajnie by było jakby w grze znalazło się KSW.
 

JerichoY2J

Użytkownik
Użytkownik
Mnie martwią tylko licencje, ponieważ nie wykupili żadnej federacji oprócz Strikeforce. Fajnie by było jakby w grze znalazło się KSW.
A może frytki do tego?

Akurat gra mocno graficznie przypomina mi FNR4. Oczywiście pięknie wygląda. Mam nadzieję, że EA MMA będzie stanowiło konkurencje dla UFC. Tak w ogóle cały skład

Bobby Lashley

Tyron Woodley

Joe Riggs

Nick Diaz

Marius Zaromskis

Joe Riggs

Melvin Manhoef

Tim Kennedy

Frank Shamrock

Jay Hieron

Gegard Mousasi

Renato Sobral

Nick Thompson

Brett Rogers

Hidehiko Yoshida

Shinya Aoki

Jake Shields

Muhammed Lawal

Jason Miller

Cung Lee

Gilbert Melendez

Robbie Lawler

Ronaldo Souza

Matt Lindland

Scott Smith

Josh Thomson

Nick Thompson

Joachim Hansen

Vladimir Matyushenko

Luke Rockhold

Josh Barnett
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie jak by w tej grze był Pudzianowski :D
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Fajnie jak by w tej grze był Pudzianowski :D

Dlatego bo miał swoje 44 sekundy na ringu? Przecież to nie jest gwiazda MMA tylko Strong Manów gdyby to była gra o siłaczach Pudzian pewnie by wystąpił a na rolę w grze MMA musi sobie jeszcze zasłużyć a nie tylko skopać boksera i to słabego.
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego bo miał swoje 44 sekundy na ringu? Przecież to nie jest gwiazda MMA tylko Strong Manów gdyby to była gra o siłaczach Pudzian pewnie by wystąpił a na rolę w grze MMA musi sobie jeszcze zasłużyć a nie tylko skopać boksera i to słabego.
To był tylko żart!
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie ufc to był powolny raz ty uderzałeś a raz przeciwnik......... myśle że tutaj będzie większa akcja a że taka federacja bla bla a nie ta co w ufc to dla mnie to obojętne chociaż heh Rampage Jackson i Chuck Lidel mogli by wystąpić w MMA od EA :p
 

Potocky

Banned
Teraz THQ bedzie mialo motywator, zeby 2k11 zrobic jeszcze zajebistsze :D
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje ze bedzie cos nowego.
 

MMAniak

Świeżak
Świeżak
moim zdaniem w EA MMA powinien znaleźć się Mamed Khalidov. Wkońcu walczył dla Sengoku a to juz bardziej licząca się organizacja niż KSW. Tak czy siak jak zrobią sterowanie gałką, to duża liczba fanów i tak kupi UFC 2010.
 

Do góry Bottom