Efekt ziarna w grach (gta4, fear2..)

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
Witam

jak w temacie, drażni mnie efekt ziarna który mam w gta4 L&D gdzie w podstawowej wersji jest ok, zastanawia mnie czy tylko ja takie coś mam...to samo dotyczy fear 2...inne gry jak dead space czy night fight 3 wyglądają rewelacyjnie ostro bez tegoż beznadziejnego efektu

wiem że w mass effect była możliwość wyłączenia tej opcji, ale tutaj nie znalazłem i bardzo mnie to denerwuje bo obraz traci na jakości.

myślałem że to problem z monitorem (samsung 23` 2333 FULL HD) ale podłączyłem do telewizora (też w HD) i jest to samo...dodam że podłączam konsole kablem HDMI

sprawdzałem na rozdziałce 1080i i na 1080p
 

mike podolski pl

Użytkownik
Użytkownik
mam ten sam "efekt" i szlag człowieka trafia w dodatku gta az sie człowiekowi przyjemnisc z grania zmniejsza :( próbowałem wszystkiego nawet jak sie kontrast zmniejszy to wygląda to troche lepiej ale w ciemnych lokacjach to gówno widac ech :(
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
w L&D też można to wyłączyć
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
tez mnie to denerwuje monitor samung t260 full hd przez hdmi i to samo
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
w L&D też można to wyłączyć
gdzie to można wyłączyć? bo ja ślepy chyba jestem (pewnie z nerwów) ;)
 

mike podolski pl

Użytkownik
Użytkownik
znalazłem!! :) skoro piszecie że sie da to sie wkurzyłem i sprawdziłem :) wystarczy wyłączyc noise effect czy jakos tak :) A tak z innej beczki to włączyłem na chwile save'a z kampanii niko i mam wrazenie ze grafa w dodatkui jest jakby...gorsza :/ dziwne
 

Do góry Bottom