Ehhh PROSZĘ POMÓŻCIE- Totalna desperacja i bezsilność/ POSZARPANE CIENIE :( <FOTO>

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Witam was bardzo serdecznie...

Mój problem jest przedstawiony na zdjęciach.... Aż nie chce mi się dokładnie tłumaczyć bo ręce opadają... Człowiek czekał tyle miesięcy na konsolę, a teraz takie klocki...

Proszę o odpowiedzi, czy złożyć reklamację, czy nie..? Dodam, że jest to nowy jasper, a ta pikseloza jest w każdej grze, tak nie da się żyć.

Podpięta pod monitor od komputera ( na każdym jest tak samo, więc wina nie leży po stronie monitora )

Nie piszcie proszę, że tak musi być, bo to nie pegazus, oglądając gameplaye, czy screeny nic takiego nie widać.


TAK PO PROSTU NIE DA SIĘ GRAĆ, AŻ OCZY BOLĄ... :(

Proszę, pomóżcie, to zjawisko jest w każdej grze NAWET NAJSTARSZEJ ... M A S A K R A










http://www.fothost.pl/show.php/2463984_DSC00008.JPG.html - > LINK DO ZDJĘCIA
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Niema tu zadnych zdjec, ale wiem chyba o co ci chodzi hmmm masz tak jakby obraz na obrazie??
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Jest to zjawisko PIXELI na KAŻDYM cieniu w grze, odbijają się, przechodzą na postać i tym podobne... Jestem załamany... Naprawdę nie widać zdjęcia?
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Jojo mam to w gta 4 i igorro dostał zdjęcia... (Jakbyś mógł wstawić ze 2 proszę:)) Podłączam się do problemu. Obraz wkoło obrazu nie jest wyraźny a cienie to takie nakładające się kropki...
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
zdjęcie widac
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
To jest MASAKRYCZNE ja mam to w KAŻDEJ grze! Mogę jeszcze zrobić kilka zdjęć jeżeli chcecie... Cienie to PIŁA ŁAŃCUCHOWA... Co robić? Strasznie jestem zdesperowany, nie wiem, czy zamieniać, czy reklamować, a może jest na to sposób...? :(
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Tak, mam to w każdej grze i problem Słonia przy moim problemie to pikuś :( U mnie te piksele/ząbki są wielkości palca ręki... Wątpię w winę kabla, bo innym normalnie działa na kabelkach VGA z allegro. Tak źle wyglądają tylko cienie, wina kabla jest tylko w tym, że obraz jest trochę rozmazany i jakby podwojony, ale to już mały problem :(


No jestem w KROPCE, proszę, pomóżcie :(
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie widac nic na zdjeciu

co do reklamacji-nic ci z tym nie zrobia,kazdy x360 tak ma

durnowaty temat-.-
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Daj spokój, nie każdy xbox na kwadraty wielkości KLOCKÓW LEGO zamiast cieni... Gdybyś Ty miał taki problem to mogę się założyć, że też założyłbyś taki temat i ciekawe, czy Tobie byłoby miło po otrzymaniu takiego posta. Pokaż mi takie klocki u Ciebie, na jakimś gameplayu, albo na jakimś screenshocie w sieci...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
pożycz od kumpla kabel i zobacz czy będzie tak samo...
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Problem z tym, że nie mam od kogo.

Problem Anty Aliasingu, a właściwie jego braku (niewygładzone kontury) mi nie przeszkadza, na to nie zwracam uwagi, bo praktycznie tego nie widać.

Ale mój problem to co innego, po prostu zamiast cieni są KLOCKI...

Ten problem jest tylko z cieniami, kontury postaci, mostów, itp... są ok... Może nie są idealne, ale dla mnie to nie przeszkadza, a niektórzy nie mogą na to patrzeć, to co można powiedzieć o moim problemie... :(
 

Mizuro

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź chociaż czy dalej masz te "klocki" po podłączeniu ixa do tv za pomocą kabla dołączonego do zestawu.
W ten sposób możesz potwierdzić lub wykluczyć awarię konsoli.
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Są wtedy bardzo małe
 

zywiec99

Użytkownik
Użytkownik
A sprawdzałeś jaki masz wybrany tryb na konsoli w ustawieniach wyswietlacza? Przejdź do zakładki USTAWIENIA SYSTEMU-->USTAWIENIA KONSOLI-->WYŚWIETLACZ-->USTAWIENIA HDTV i sprawdź co masz tam ustawione, jeżeli 480p (jest to rozdzielczość) to zmień na wyższą. Nie wiem czy to o to chodzi, ale takie zakłócenia występują często na telewizorach czy też monitorach cyfrowych, jeżeli te są przystosowane do wyższej rozdzielczości (przy niższych rozdziałkach pojawia sie pikseloza czy załamywanie grafiki). Daj znać czy pomogło.
 

Ringus

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie pomogło to masz pewnie jakiś gówniany kabel z allegro za 20zł:p
 

PL Jojo

Banned
Użytkownik
Nie mogęwejść do ustawień HDTV, ta opcja jest niepodświetlona i nie mogę do niej wejść. Tak, mam kabel za 20zł, ale przypuszczam, że winą kabla jest lekko rozmyty obraz i jakby podwójne napisy.



Ale ten problem dotyczy akurat CIENI, wszystko inne jest ok... Czy to możliwe, że akurat przez kabel zepsute są cienie... Wątpię :(




JESZCZE PYTANIE: Czy gdy zmienię u kolegi ustawienia HDTV na większą rozdziałkę i wrócę z xboxem do swojego monitora, to czy ustawienia zostanę zapisane? Czy nie ma to wpływu, skoro na swoim monitorze nie mogę zmieniać ustawień HDTV?
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
LCD masz 4:3?? Bo jeśli tak, to jest to główny problem. Kumpel gra na LCD 4:3 i gry wyglądają jak z 2000 roku, każda. Pożycz od kogoś kabel HDMI i idź z konsolą do czyjegoś domu i podłącz, najlepiej do TV HDReady. Wtedy będziesz miał pewność co jest nie tak. U kumpla mówie, masakra tak samo, a na HD elegancko. Pozdrawiam.
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Daj spokój, nie każdy xbox na kwadraty wielkości KLOCKÓW LEGO zamiast cieni
Każdy, zwłaszcza taki, na którym uruchomione jest GTA IV. To się tyczy wszystkich konsol tej generacji (problemy z cieniami + słabe AA).
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
A jak mam 22" samsung 226BW 1680x1050 i mój obraz na HDMI-DVI przez kabel wygląda po prostu dupnie, nie jest wyraźny cienie to porażka to co mam zrobić? Nowy monitor kupić czy już 3 kabel kupować?
 

Do góry Bottom