Emulator X360 na PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jakub Sobczak

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym zapytac, czy istnieje cos takiego jak emulator gier x360 na PC? Mam xboxa 360 więc nie probuje sie w to bawic, ale interesuje mnie prawdopodobienstwo istnienia takiego emulatora, natknalem sie w sieci na rozne wypowiedzi, a na YT widzialem gameplay z takiego emulatora, czy to fake czy jednak cos w tym jest? Chciałbym rozwiać wątpliwosci czy jest to mozliwe na obecnym sprzecie, a jezeli nie to czy bedzie mozliwe w najblizszym czesie? Wiem, ze architektura x360 to architektura niestandardowych podzespolow i niestandarnowy podzial pamięci, wiem rowniez, ze x360 jest 256 bitowy, a obecne komputery 64 tak więc chciałbym dowiedziec sie czegos wiecej w tej sprawie. Pozdrawiam
 

Los_Emilos

Użytkownik
Użytkownik
Zrobienie emulatora to jedno a uzyskanie w miarę przyzwoitego efektu to drugie. Moc obliczeniowa dzisiejszych PC'tów jest zbyt mała aby dało się w locie przetłumaczyć instrukcje z CPU konsoli na CPU PC'ta i odwrotnie.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Zrobienie emulatora to jedno a uzyskanie w miarę przyzwoitego efektu to drugie. Moc obliczeniowa dzisiejszych PC'tów jest zbyt mała aby dało się w locie przetłumaczyć instrukcje z CPU konsoli na CPU PC'ta i odwrotnie.
Pięknie, fachowo i profesjonalnie.
dlaczego wszyscy nie odpowiadają w ten sposób ? :]
odpowiedz uzyskana, temat zamykam (chociażby ze względu na zły dział)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom