Emulatory XBOX 360 [JTAG/RGH]

Felmyst

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś z obecnych ma problem z dźwiękiem na emulatorze SNES?

Rozwiązane ;) Dla tych co by też mieli ten problem - wciskamy jednocześnie oba analogi i odznaczamy opcje 'mute audio'
 

peja_87

Użytkownik
Użytkownik
mozna prosic o reupload syntezatorow?
 

arhi3a

Świeżak
Świeżak
Problemik

Witam ja próbuję uruchomić emulator Nintendo 64 klikam eject chwilę mi się xbox łąduję poczym wyskakuje taki ekran
co mam zrobić aby włączył mi się ten emulator
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z dashlaunch'a sprobuj odpalic.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

W13siek

Użytkownik
Użytkownik
Witam ja próbuję uruchomić emulator Nintendo 64 klikam eject chwilę mi się xbox łąduję poczym wyskakuje taki ekran
co mam zrobić aby włączył mi się ten emulator
Ja też miałem taki problem tylko, że z emulatorem PSXa, też odpalało się go przez Xella a problemem było z tego co pamiętam pendrive sformatowany w formacie NTFS, na FAT32 działał OK.
 

Zula

Użytkownik
Użytkownik
Ludziska dajcie linka do jakiegoś Xella żeby się uruchamiał pod FSD3 bo nie będę za każdym razem ( a Zelde gram często :) ) uruchamiał przez tackę. Ściągnąłem kilka wersji ale żadna jakoś poprawnie nie działa.
 

TigraTeam

Banned
Ludziska dajcie linka do jakiegoś Xella żeby się uruchamiał pod FSD3 bo nie będę za każdym razem ( a Zelde gram często :) ) uruchamiał przez tackę. Ściągnąłem kilka wersji ale żadna jakoś poprawnie nie działa.
Xell Launch with Xell Reloaded (HDMI Support) and a Quickboot Shortcut Download
 

grzesztof

Świeżak
Świeżak
co trzeba zrobić aby można było zagrać np. w crash bandicot 2??? I jeszcze jedno pytanko mam przeróbke rgh i mam zakładke emulatory do czego to służy??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
co trzeba zrobić aby można było zagrać np. w crash bandicot 2??? I jeszcze jedno pytanko mam przeróbke rgh i mam zakładke emulatory do czego to służy??
Crash bandicot 3 nie działa więc 2 pewnie tez

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

darkkain

Banned
U mnie również problemy z dźwiękiem przy niektórych grach.
 

darkkain

Banned
Czy została wydana jakaś nowa wersja emulatora ?
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest jakaś możliwość ustawienia emulatora psx tak żeby wyświetlał grafikę normalnie bo obecnie to same kwadraty :nightmare:
 

Szymon640

Banned
Użytkownik
No ale taka była grafika w PSX...
 

szakalxp

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam pytanie odnośnie emulatora do ps1.
Czy można podpiąć do xboxa buzzery z ps1 na usb i czy pójdzie grać w quizy, oraz czy jest albo czy będzie emulator do ps2.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Buzzery z ps1 na 100% nie będą działać kiedyś próbowałem tak z gitara do ps2 i nie wykryło a emulatora ps2 raczej nigdy nie powstanie.
 

szakalxp

Świeżak
Świeżak
Dzięki za info.
Grałem ostatnio u znajomych na imprezie w bazz'a na ps2 i strasznie się wkręciłem, zastanawiam się nad sprzedaniem xbox'a i kupnem ps3
 

pocosielogowac

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś miał problemy z działaniem Metal Gear Solid na PCSXR360 w .xex? Wszystko działa pięknie, dźwięki z gry i płynność jest bardzo ok, ale rozmowy poprzez CODEC, czyli radio są nieznośnie przyspieszone i ucinane.
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To jest właśnie emulacja. Można pozmieniać ustawienia, ale raczej nie wiele one dadzą. Emulator PSX to najlepiej tylko na PC.
 

pocosielogowac

Świeżak
Świeżak
Zatem dziękuję, podaruję sobie te nędzne próby emulacji.
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie odnosnie RetroArch. Posiadam najnowsza wersje i za cholere nie moge uruchomic starych gier z automatu (punisher, cadilac & dinosaur, final fight itp). Probuje final burn alpha oraz mame 2003 i niestety zawsze po odpaleniu pokazuje sie tylko czarny ekran. Gry ponoc powinny byc spakowane .zip'em co oczywiscie mam zrobione. Ma ktos jakis pomysl jak to uruchomic?
 

Do góry Bottom