Emulatory XBOX 360 [JTAG/RGH]

ChrisCry

Świeżak
Świeżak
Witam
Jestem tu "Nowy"
Szukam "Speca" od emulatora Amiga360.
Problem mam w tym ,ze nie odpala mi sie w "Aga" Wiec nie moge odpalic Deluxe Galaga czy Lion King.
Frog czy kajko i Kokosz chodza bez problemu.
Mam 2 pewne kickctarty z ktorych Emu sie botuje. 1.3 i 3.0.Ale przy 3.0 w opcjach nie przelacza mi kosci na "Aga"
Potrzebuje Kicka 3.1.Te ktore znalazlem to lipa.
Kiedys mialem Ami 1200 PPC 68060,BVision + monitor VGA.
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
Krzysztof
 

comet123

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Mi się odpala emu amigi i kick rom ale jak chce zmienic dyskietkę adf z grą to wywala mi fatal crasha!
Wie może ktoś od czego to zależ? Może mam coś żle ustawione w dashlunch 3.16?

Proszę o pomoc

Pozdro
 

ChrisCry

Świeżak
Świeżak
Witaj comet123
Jaki Kick Ci sie odpala?
W opcjach Ami sprawdzisz jak odpalila sie Ami.Czy w 68000 czy w 68020.
No i po zamontowaniu ADF wciskasz RB.
 

FELIX90

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,
od dwóch dni walczę z emulatorem SNES i... bezskutecznie.
Żadnej filozofii tu nie ma. Przenoszę folder z emulatorem gdziekolwiek, w moim wypadku USB1:\SNES360Final, wewnątrz folderu jest emulator, który mogę uruchomić, oprócz tego - co najistotniejsze - folder roms - w nim mam ponad 3 tysiące romów, niestety żadnego z nich emulator nie wykrywa.
Jesteście w stanie coś poradzić? Jakieś pomysły gdzie może być problem?
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć,
od dwóch dni walczę z emulatorem SNES i... bezskutecznie.
Żadnej filozofii tu nie ma. Przenoszę folder z emulatorem gdziekolwiek, w moim wypadku USB1:\SNES360Final, wewnątrz folderu jest emulator, który mogę uruchomić, oprócz tego - co najistotniejsze - folder roms - w nim mam ponad 3 tysiące romów, niestety żadnego z nich emulator nie wykrywa.
Jesteście w stanie coś poradzić? Jakieś pomysły gdzie może być problem?
W jakim formacie (rozszerzenie) są te romy?
 

bigthomas

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam emulator SNES i kilka gierek, działają OK. Ale jest jakiś sposób aby zachować savy z gry ?
Za każdym razem jak wychodzę z emulatora i wejdę raz jeszcze to grę muszę rozpoczynać od nowa.
 

SlashKamil

Świeżak
Świeżak
witam.próbowałem wiele razy coś mi nie wychodzi.powiedzcie mi krok po kroku jak wrzucić emulator snes czy pegasus i psx. proszę
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zwyczajnie go kopiujac na pendrive lub hdd konsoli

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

adamek1920

Świeżak
Świeżak
witam mam pytanie gdzie wrzucic ,jak uruchomic emuator amigi
 

kalopeu

Świeżak
Świeżak
Witam! Który emulator pociągnie gry z atari? Pozdrawiam!
 

YestLus

Świeżak
Świeżak
czesc mam pytanie odnosnie emulatorow mame i mupen64 generalnie mupen w ogole mi nie odpala ze wzgledu na plik .elf (gdy włącze przez xella wywala nie znany format) i mame emu działa jednak jakich wsadów szukac? w sieci jest ich pełno jednak wiem ze przy rewizjach nowych emu mame nie działaja wszystkie wsady czy to szukanie igły w stogu siana? przeciez wsadów jest tam z 4 tysiące do tego wersje cd itd czy ktos ma wieksze doswiadczenia z tym emulatorem?

wiem, że to archiwum ale przy po rozpakowaniu i probie przenieienia plikow na dysk w x'ie file manager wywalal blad i nie chcial ich skopiowac stad pomyslalem nie wiem dlaczego, ze te romy musza byc w archiwum

Mam ten sam problem! głownie przy SNES nie wszystkie wsady moge wgrac a nie ukrywam ze kilka tytułow jeszcze by sie przydało. czy ktos sobie poradził z tym problemem?
 

wifon

Świeżak
Świeżak
Cześć,
Od kilku godzin bezskutecznie szukam schematu sterowania w mame360 0.72
Część z nich udało mi się już znaleźć, ale nie mogę nigdzie wygooglować jak wyjść z gry do interfejsu emulatora. Radzę sobie przez wyjście do Aurory i uruchomienie emulatora na nowo, ale wydaje mi się to trochę obejściem "na około"
 

xtdpiotr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć,
Od kilku godzin bezskutecznie szukam schematu sterowania w mame360 0.72
Część z nich udało mi się już znaleźć, ale nie mogę nigdzie wygooglować jak wyjść z gry do interfejsu emulatora. Radzę sobie przez wyjście do Aurory i uruchomienie emulatora na nowo, ale wydaje mi się to trochę obejściem "na około"
Siemka napisz do mnie na majla. [email protected]
 

Do góry Bottom