Xbox One Enhanced games

Siubart

Świeżak
Świeżak
Witajcie. Możliwe ze pytanie będzie typowo pasujące do „swiezaka” ;). Czy „enhanced games” będą odczuwalne tylko na Xbox X ? Np PES 2020 ma „podrasowane na Xbox X” i czy jak tego PESa odpalę na „S” to odczuje to ze działa np w 60fps ? Przyznaje ze mam PS4 PRO i chce się przesiąść na Xa. Gram w 1080p i ja rozumiem ze „S” wystarczy a „X” do 4K ? Pozdrawiam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie S nie wystarczy. Na S nie pobierają się w ogóle rzeczy z Enchanced. Tylko na XO X.
 

Siubart

Świeżak
Świeżak
Dziekuje za odpowiedz. Przy okazji zapytam jeszcze o jedna sprawe. To ta aktualizacja dla “S” i “X” która daje możliwość 120hz w jakim stopniu jest odczuwalna na „S” skoro te podrasowane gry są tylko dla „X” ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
120Hz nie daje nic w moim odczuciu na XOX, mam monitor 144Hz i w konsoli ustawione 120 monitor pokazuje że działa w 120Hz.
Gry na XOX działają w 30 i 60fps a XOS to często nawet tych 30 nie trzyma, jakieś poszczególne przypadki na XOX mają opcje odblokowania klatek lecz powyżej 60 raczej żadna nie działa a skaczące klatki powodują jedynie wymioty.
Z tego co pamiętam na XOS można pobrać aktualizację dla XOX ale to ma na celu przygotować sobie gry przed przesiadką na XOX.
Ja kto mawia mój wujek z gówna bata nie ukręcisz, z najsłabszej konsoli 8gen. w magiczny sposób nie będzie 4k 120fps po pobraniu pliku..
 

Siubart

Świeżak
Świeżak
Hehe tak wujek to bardzo mądry człowiek. Ja jak najbardziej rozumiem zasady i ograniczenia. Zależało mi na tym aby się upewnić czy potrzebuje „X” żeby w poszczególnych grach doświadczyć upragnione 60fps czy „S” wystarczy. Juz wiem ze nie wystracz. Na PS4Pro i na XbX wyglada to wszystko w taki sam sposób. Nie które tytuły pozwalają pograć w 60fps lecz zdecydowana większość to poprostu 30fps zamknięte. Jeszcze raz Wam bardzo Dziekuje i pozdrawiam.
 

Do góry Bottom