• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Epic Games: Wizja gier na kolejna generację konsol!

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Twórcy niezwykle popularnych i często wykorzystywanych w grach silników Unreal Engine, firma Epic Games, postanowili spojrzeć nieco w przyszłość - na imprezie GDC sprezentowali swoją wizję tego, jak będą wyglądały gry w następnej generacji konsol. I narobili smaka.

Jeżeli kiedyś przyjdzie w końcu czas na nową generację konsol (a przyjść przecież musi), to ekipa z Epic Games widzi ją w barwach dokładnie takich, jakie przedstawione zostały na wrzuconych przez nas obrazkach. Obrazki te pokazano na zamkniętej prezentacji, która odbyła się na tegorocznym Game Developers Conference i nie ma co ukrywać - robią naprawdę duże wrażenie. Tym bardziej, że to przecież ulepszony silnik Unreal Engine 3.

Mark Rein z Epic Games twierdzi, że materiały te reprezentują piękną wizję tego, co firma powinna być w stanie zrobić - nie w tej, ale już w przyszłej generacji konsol. Cóż, jeżeli tak mają wyglądać gry przyszłości, to bez wątpienia wchodzę w to, panie Rein.

Tekst z
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A najlepsze jest to że ta prezentacja została odpalona na kompie w którym siedzą 3x GTX580. A jeśli faktycznie tak będą wyglądały pierwsze gry na konsolach to ja nie mam pytań co będzie po paru latach ;O I w dodatku to Unreal Engine 3, normalnie unreal .

EDIT: Tech demo niedługo będzie można obejrzeć (w nie dalekiej przyszłości) i zobaczyć jak to wszystko przedstawia się w ruchu :D

btw. Wyjaśni mi ktoś co to te MSAA ?

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Multi Sample Anti Aliasing. Czyli wielowątkowe wygładzanie krawędzi (albo coś w tym stylu :p )

Gra wygląda fenomenalnie. Jeden z trzech silników w tym roku, które pokażą pazur ;]

persik06

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Taka grafa na pewno nie pójdzie na mój telewizor :D Ale jak będzie to spróbuje na raty wziąść ;) A co do grafy to będzie można własny film robić :D

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest możliwe ;) grafika na prawdę robi wrażenie :) co jak co :) ale technologia idzie tak do przodu :) że za parę lat wygenerowanie takiej grafiki nie będzie żadnym wielkim osiągnięciem :)

Matti1231

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie szczytem będzie taka sytuacją, kiedy grając przed wypasionym TV, spojrzysz za okno i nie zobaczysz różnicy w ,,grafice,, :D

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A najlepsze jest to że ta prezentacja została odpalona na kompie w którym siedzą 3x GTX580. A jeśli faktycznie tak będą wyglądały pierwsze gry na konsolach to ja nie mam pytań co będzie po paru latach ;O I w dodatku to Unreal Engine 3, normalnie unreal .

EDIT: Tech demo niedługo będzie można obejrzeć (w nie dalekiej przyszłości) i zobaczyć jak to wszystko przedstawia się w ruchu :D

btw. Wyjaśni mi ktoś co to te MSAA ?
I do tego jeszcze renderowane w programie graficznych przez parę godzin a nie w czasie rzeczywistym jak to się dzieje w grach , więc wizja fajna ale daleka ,a jeśli osiągną to konsole to co będzie się działo na PC ciężko sobie wyobrazić .

Status
Zamknięty.

Do góry