Epizody do Grand Theft Auto IV trafią na PC i PS3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Firma Rockstar zapowiedziała oficjalnie, że dodatki do Grand Theft Auto IV zostaną wydane na pecetach i PlayStation 3, ucinając tym samym plotki krążące w sieci od wielu miesięcy. Dwa świetnie przyjęte epizody (The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony) będą dostępne na obu platformach już 30 marca tego roku w dystrybucji elektronicznej oraz sklepach.




Rozszerzenia do GTA IV, dostępne do tej pory tylko na Xboksie 360, trafią na inne platformy w dwóch postaciach – jako osobne epizody w dystrybucji elektronicznej, czyli na PlayStation Network i Games for Windows Live (każdy za cenę 20 dolarów) oraz pakiet Episodes from Liberty City, który znajdziemy w sklepach (40 dolarów). Polskie ceny dwóch DLC jeszcze nie są znane.

Epizody będą oferowały wszystkie elementy znane z wersji xboksowej, a posiadacze pecetów otrzymają dodatkowo możliwość toczenia walk sieciowych w 32 osoby i korzystania z edytora filmów (obie opcje były dostępne w podstawowej wersji gry). Wszyscy fani mogą spodziewać się też dostępu do bogatych zasobów muzycznych dzięki uaktualnionym stacjom radiowym.

Źródło


PS> Wiedziałem, że tak będzie :p
 

mentes

Banned
no to sobie gracze w PC też pograją,bo na forach ile osób się oto pytało.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
No i dobrze, giera kozak więc niech każdy sobie zagra:) Ja właśnie gram na klocku:D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
20$? toż to grosze. 20$ = 56zł. Teraz każdy kto ma konto na US PSStore będzie mógł sobie kupić ten dodatek w przystępnej cenie. W polskim PSS pewnie będzie to kosztować 69zł ;)
Dla porównania , ktoś wie ile to kosztowało w MSP? Ciekaw jestem gdzie jest taniej...
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
1600 pkt czyli około 56 zł
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
1600M$P na konto amerykańskie ~60zł - więc na jedno wychodzi.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
zawiodłem się mogło być tylko na pc i xboksa na te idiotyczne ps3 też będzie,żal.
A czego Ci żal, że na ps3 też wyjdzie? My dostaniemy FF XIII i MGS za to:D
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
zawiodłem się mogło być tylko na pc i xboksa na te idiotyczne ps3 też będzie,żal.
co ci nie pasuje w ps3? wez sie ogarnij... bedzie ci sie gorzej w to gralo bo jest na ps3?
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam nie przeszkadza, że GTA: EFLC będzie też na PS3 czy PC, ale dziwnie to wygląda na, że na opakowaniu pisze ONLY ON XBOX 360 :p
 

mentes

Banned
jeśli was to tak razi to dodajcie sobie otuchy tym,że pierwsze ukazało się na xbox360 ;p
 

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam nie przeszkadza, że GTA: EFLC będzie też na PS3 czy PC, ale dziwnie to wygląda na, że na opakowaniu pisze ONLY ON XBOX 360 :p
nic takiego nie pisze na opakowaniu :)
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
nic takiego nie pisze na opakowaniu :)
No bo jest napisane :)
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
A cenowo faktycznie podobnie. Być może na polskim PS Store nawet i drożej wyjdzie ze względu na podatek VAT. Dla przykładu , jest tam do pobrania GT5 Prologue , w dolarach kosztuje 19.99$ , w złotówkach 69zł.

O , mamy pierwszą zaletę braku polskiego XBL - nie musimy dokładać się do podatku VAT , przez co możemy kupować taniej , niż kupowalibyśmy na polskim marketplace ;)
 

SebooL12 PL

Banned
Heh ostatnio mi kumpel gadał właśnie, że w wersji na PC pojawiły się achievmenty z TBoGT i TLaD i oba dodatki mają wyjść na PC ;].
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
No giera wymiata dobrze juz mnie kolega nie bedzie meczyl ze chce grac na mojej konsoli
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Na Xboksa co wyjdzie od razu leci na ps3,bioshock,za pewne mass effect 2 i na bank gears of war 3,a nam co wyszło czemu np unchater 2 nie wyjdzie albo inne gry?
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Na Xboksa co wyjdzie od razu leci na ps3,bioshock,za pewne mass effect 2 i na bank gears of war 3,a nam co wyszło czemu np unchater 2 nie wyjdzie albo inne gry?
Mass effect 2 na ps3? Gearsy 3 na ps3? Z kąd ty masz niby takie informacje!? Pomysl 5 razy zanim cos napiszesz a nie pieprzysz takie głupoty!
 

Razak

Użytkownik
Użytkownik
Piszę co myślę i dużo jest takich właśnie plotek ale czy to prawda,będzie tak jak z bioshockiem,
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Coś tam słyszałem, że Gearsy mają wyjśc na PS3^^.
A co do tych dodatków to mi, to obojętne. I tak, i tak nie będe grał na, żadnym PS3 ani PC, tylko na swoim klocku.
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
i dobrze zrobili ; ) dzieki temu chwytowi wiecej zarobia :D wszyscy juz tam sie smucili ze na xboxa tylko a tu nagle PC i PS3 :D Ciekawe jak na pc grafa bedzie wygladac <mysli>
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom