Error writing flash to drive, a MediaCodeSpeedEdit

paczylok

Świeżak
Świeżak
Błąd podczas wgrywania LT Max, a MediaCodeSpeedEdit

Witam, dzisiaj kupiłem sobie nagrywarkę iHas 124B i mam problem z wgraniem LT max. Wyskakuje mi komunikat "Error writing flash to drive".
Cały czas, krok po kroku stosowałem się do instrukcji z X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
Przeczytałem również tematy:
http://xboxforum.pl/lt-205/ihas-124-b-error-writing-flash-to-drive-108637/
http://xboxforum.pl/ihas-241/blad-przy-wgrywaniu-151026/
i zmieniłem w ustawieniach BiOS'a z AHCI na IDE ale pojawił się problem z w/w tematów - niebieski ekran i ponowne uruchomienie komputera.
Jako że w tych tematach nie ma porad co mogę zrobić w tej sytuacji, szukałem dalej i trafiłem na ten filmik
Tworzenie flashu do nagrywania gier XGD3 na dowolnej płycie DVD DL - Poradnik - YouTube
i teraz moje pytanie. Czy jest możliwość ominięcia wgrania flash'a wg instrukcji Fluid'a i robienie wszystkiego tak jak na filmie, tj. zainstalowanie MediaCodeSpeedEdit i tam ustawienie MediaID danej płyty? Od razu zaznaczam że mam płytę Verbatim. Jeśli nie to czy ktoś mi może pomóc z tym błędem "Error writing flash to drive"?

Z góry dzięki za pomoc ;)
 

paczylok

Świeżak
Świeżak
Jeszcze tylko jedno pytanie. Czy na tym etapie "przerabiania" nagrywarki mogę ją przełożyć do innego komputera i zrobić wszystko krok po kroku od początku? Mam jeszcze możliwość podłączenia jej do co najmniej 2 komputerów i jeśli problem z wgraniem LT tkwi w moim komputerze to może warto spróbować?
 

paczylok

Świeżak
Świeżak
pomoże ktoś?
 

akwarium25

Banned
Jasne ,ze mozesz flashowac u kogos. Jak sie uda nagrywarka i tak moze ci nie nagrywac poprawnie lub gry nie przejds weryfikacji poprawnie po nagraniu. Moze byc problem z twoi sata jak u innych by dzialalo nagrywalo.
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
 

paczylok

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Podłączyłem wczoraj w nocy nagrywarkę do drugiego kompa i flashowanie przebiegło bez problemu, nagrywanie gry również. Gra sprawdzona i chodzi bez zarzutu.
 

Do góry Bottom