• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Error

kajoj53

Użytkownik
Użytkownik
#1
Cześć. Mam Xboxa od sierpnia 2010. Do tej pory działał bez problemu, ale wczoraj wieczorem podłączyłem go do routera kablem. Nie chciał mi się z siecią połączyć, więc go uruchomiłem ponownie i wyskoczył mi błąd systemowy. Pare razy jeszcze wyskakiwał, to rzuciłem go w cholerę. Dzisiaj po szkole wróciłem, wyczyściłem pamięć podręczną i wyzerowałem ustawienia PPoE. Już działa normalnie i teraz tylko pytanie czy błąd się będzie powtarzał. Z góry dzięki za odpowiedź :)
EDIT: Błąd wyskakiwał przy uruchamianiu konsoli, po animacji. Dash najnowszy, nieprzerobiona, same oryginały. Migała też jedna czerwona dioda wokół włącznika i pada nie wykrywało jak błąd wyskakiwał.
 

kajoj53

Użytkownik
Użytkownik
#3
Bodajże E60 o ile dobrze pamiętam.
EDIT: Może coś pomogę. Konsola leży u mnie poziomo, gumkami do dolu (wersja Arcade), tak żeby płyte od góry się wkładało. Paliła się dioda po prawej na dole.
 


Do góry