Esperanza DVD+R DL x8

DanielGP

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Otóż mam taki problem z płytą podaną w temacie. Posiadam nagrywarkę IHAS 124-14 E/EU. Na Verbatimach wypala gry na XGD3 w 100%. Do rzeczy, problem jest tego taki że ściągnąłem grę w XGD2, i chciałem ją nagrać na tej płycie. Żaden program nie przechodzi nawet do zapisu, mowa o IMGBurn, oraz CloneCD. Za każdym razem po półtorej minuty wyskakuje błąd. Macie jakieś pomysły ?

Ps. Tak wiem, że ta płyta to badziew i najlepiej tylko verbatima. Ale słyszałem że gry na XGD2 nie potrzebują aż tak dobrej jakości płyty.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Powiem tak, wiem że przerobienie konsoli bo gry drogie itp ale ludzie, 5 zł za płytkę to nie majątek nie popadajcj w skrajność ze za droga płyta ..
 

shte-fun

Użytkownik
Użytkownik
Wypaliłem ponad 100 płyt Maxell na ihas 124-19b po 2 zł szt i może 1-2 poszły do kosza. Ja szukałbym winy w obrazie. Przepuść przez abgx dobrze kilka razy. Aż będzie wszystko zielone. Ja xgd2 paliłem na laptopowej i śmigało
 

DanielGP

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja się nie pytam co jest skrajne a co nie ;) U mnie Verbatim kosztuje 9 złoty za sztukę. Fakt nie jest to drogie, ale każdy woli taniej bo zawsze są inne wydatki.

Obraz jest dobry. NA tej samej płycie próbowałem nagrać FarCry 4 na XGD3 już pod LT 3.0 i ten sam błąd.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
9 zł za sztukę? Zmień sklep.
 

DanielGP

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
9 złoty za Verbatima to drogo ? Kupuję w hipermarkecie Eleclerc.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupuj w mniejszych sklepach. 5 zł za sztukę to normalna cena.
A jak kupujesz w case 10 szt. to wychodzi po 4.8 za szt.
http://allegro.pl/dvd-r-dl-verbatim-double-layer-10-xbox-mkm-003-00-i4838503479.html
 

DuelosXX

Banned
Użytkownik
9 złoty za Verbatima to drogo ? Kupuję w hipermarkecie Eleclerc.

U mnie Vebratim 5-6 zł ( przy czym 6zł to absolutny max ). 10 sztuk z przesyłką na Allegro wyjdzie ok 45-47zł to sobie przelicz ;d

Gdy kupujesz hurtowo ok 200-500sztuk to za płytęwychodzi 3-3,5zł to nieźle sobie zarabiają ^^
 

Do góry Bottom