Eternal Sonata

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adju

Świeżak
Świeżak
Co sądzicie o tej gierce chciałbym ją zakupić czy warto !!!
lub poradźcie mi jakiegoś nie trudnego RPGa w tym stylu.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

1. Eternal Sonata
2. Lost Odyssey
3. Blue Dragon

Tak sie prezentuje najlepsza trojka jRpg na x360.Aczkolwiek opinia subiektywna bo wszystkie gry prezentuja niezwykle zblizony poziom.Kwestia gustu.
P.S.ES jest na 1DVD-DL :)
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

Eternal jest swietny:).
 

DateX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

Ja posiadam ETernal Sonatę gra jest dobra, co do fabuły może wydawać się nie co dziwna, w ES świat jest kolorowy i czarodziejski, osoby z magia sa obcowane przez mieszkańców ( to taka mała informacja). No i jak lubisz anime to na twoim miejscu wybrałbym Eternal SOnate niz np. Lost Odyssey, ponieważ grafika w Eternal SOnacie oraz w Blue Dragonie grafika jest mangowa, mi to oczywiście odpowiada, ponieważ uwielbiam takie gry. Acha zapomniałbym o najważniejszym w ES przerywniki są bardzo długie co całość daje nam niezwykłe pełnometrażowe anime, głosy sa w rodzinym japońskim, napisy po angliku polecam tą gre.
Jesli ktoś zainteresowany moge uploadować tą gre na rapida konto premium, w tej sprawie priv. by nie zaśmiecać ;)
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

Ja nie przepadam za takimi grami ale kiedyś zagrywałem się w Legend of Mana na psx. ES bardzo mi przypomina ten świetny jRPG na psxa i po zagraniu w demko chyba sobie zakupie ;) A tak btw. nie wie ktoś czy przypadkiem ES to nie jest Legend of Mana 2 tylko pod innym tytułem? Bo na okładce ES-a jest ta sama klientka co własnie w LoM.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

Kasaniec sciagales ES demko z XBL czy z normalnie przez neta i na plytke ??? Jak z neta to podaj adres jak mozna :p
 

jendrej1

Świeżak
Świeżak
Odp: Eternal Sonata

Realizer ostatnio znalazłem stronke na której są wszystkie gry demo które wyszły do tej pory na xbox live. Nawet dla mnie to jest dobre bo na niektóre gry jest ograniczenie regionalne a z tamtąd ściągasz bez ograniczeń i wypalasz na płytke.
Ps. Jest tam także Eternal Sonata.
Adres:

http://www.xboxlivefiles.com/?p=browse&t=a&page=1&type=0
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Eternal Sonata

z tej strony nie da sie wypalac na plytke ;D Bylo o tym 1000x
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom