Etykiety na DVD :)?

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Witam :) Mam pytanko :)
W internecie mozna znalezc wszystko od etykiet po opakowania i gry ;]
Otóż chce sobie zrobic Biblioteczke z grami na ixa

- mam gry rzecz jasna "kopie" . bo orginaly sie popsuly ;D

i teraz chcę zapytac czy na plytkach Verbatima moge przylepiac klasyczne etykiety
np
http://www.allegro.pl/item338481230_etykiety_na_50_plyt_cd_dvd_najlepsze_gratis.html
http://www.allegro.pl/item338608815_etykiety_na_cd_aitec_blyszczace_30_szt_oprog.html ? Czy plyta moze stac sie zle wyważona i czy moga byc jakies problemy w napedzie ( glosniejszy odczyt ?)

jak nie ma problemu to wklepujemy allegro.pl - etykieta, pudelko (zielone oryginalne do x360), plyta :D koszt ok 7 zl z wydrukowaniem etykiet na pudelka itd a cieszy :D

Prosze o odpowiedz :p elo pozdro ;)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Ja bym sobie odpuścił te naklejki, źle nakleisz i mogą buczeć strasznie w napędzie
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

gorzej jak ci taka płyta ********** w napędzie (od wibracji) ^^ wtedy masakra. Ale ja bym olał naklejanie :p mi starcza drukowane okładki na pudelka takie dvd :p wyglądają jak oryginały .

edyt... przeciez nie patrzysz na płyte jak grasz na x-ie :p a jak chcesz sie pochwalic kolekcja to ladne pudelka starcza :p przecie nikt ci plyt nie bedzie ogladał .
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Peku z napedem sie nic nie stanie wiem bo mialem tak w napedzie LG (PC)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

no mi raz płyta jebła w napędzie to poszła w drobny mak . (to komputer :p) rozkreciłem i tylko wystarczyło ze przechyliłem naped i posypało sie tak ze musialem odkurzacz wyciagac :p takze napedowi nic nie będzie ale będziesz miał robote . ale IMO nie powinno sie nic stac niz tak jak Erno wspomnial buczenia płyty ale w to tez watpie bo ta naklejeczka pewnie nawet 1g nie wazy
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

No w sumie po co ma ktos plytki ogladac ;] Pudelka bedą ladnie wygladac ;] poza tym do wersji arcade dostalem polamane pudelko ;] albo sam polamalem ;] tego juz nie wiem ale jak kupie 50 sztuk to zawsze bedzie co postawic na polce :p a jak cos sie polamie to jakas gierke sie wymieni ;]

Dzieki wielkie za odpowiedz ale nalegam zeby reszta sie wypowiedziala co mysli na ten temat :)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Etykiety na DVD :)?

Mi jak rozjebało płytę w napędzie to przy okazji laser rozwaliło :D Napęd wylądował na śmieciach :p Aha co do oklejanie to nie polecam może uszkodzić napęd bo płyta będzie źle wyważona mamy przykład tanich płyt są źle wyważone i buczą, huczą i nie działają i napęd je przy okazji czasami rysuje, więc nie polecam oklejania płyt takimi gównami potem tylko problemy będziesz miał.

PS. Nawet jeżeli ta nalepka nie waży 1g to waży np. 0.12g i to już jest nie tak jak powinno być!
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

a tak przy okazji jak plytka eknie i uszkodzi laser lub dvd (w xboxie) to da sie to naprawic? albo najlepiej jak wiecie ile kosztuje taka operacja ;]
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

ja mysle zebys niekupowal jeszcze cos ci chrupnie w napedzie :p dla mnie gra to gra nie musi byc w 'zlocie'.

Ps. mogles mi dac laserek przeo bym koledze sprzedal :p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Etykiety na DVD :)?

Jeżeli uszkodzi laser to 60-80zł a jeżeli napęd do wymiany to 150-200zł!
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Nie no, z naklejek na plyty juz zrezygnowalem :p pytam sie poprostu bo mam xboxa falcona i wiem ze na diody zadko on pada ale jakby mi laser lub dvd padlo od kopii to zebym nie dal sie w konia zrobic ;]
 

Mariusz512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Kup drukarke canon ip4500 i bedziesz mogl drukowac na plytach , plyta printable i jakosc jest super sam tak robie
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Mariusz512 napisał:
Kup drukarke canon ip4500 i bedziesz mogl drukowac na plytach , plyta printable i jakosc jest super sam tak robie
No popatrzylem na allegro i powiem ze bardzo ciekawa opcja szkoda tylko ze ta drukarka tyle kosztuje, za to plytki Verbatima sa troche drozsze niz normalnie ale to zadden problem ;]
 
R

rowerser

Guest
Odp: Etykiety na DVD :)?

a np funkcja lightscribe w nie których nagrywarkach ? One "malują" co się chce?

pudełka nie są takie drogie na allegro znalazłem po 1zł lub po 2.30zł. :D
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Ja za plyte w czestochowie z pudelkiem Verbatim DL + pudelko xbox amaray place 4,50
 
R

rowerser

Guest
Odp: Etykiety na DVD :)?

Ja w Łodzi za 10płyt dvd+r DL Verbatima dałem 50zł....

Ktoś wie, ma taką nagrywarkę o której mówiłem post wyżej ?:D
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Etykiety na DVD :)?

Nie spotkalem sie z plyta DVD+R DL ktora posiada powloke do nadruku light scrible a tym bardziej firmy Verbatim DVD+/-R jak najardziej ale nie widzialem z DL , po 2 nadruki Light Scrible sa jakie sa ale wypalanie ich trwa dosc sporo czasu
 

blizz82

Użytkownik
Użytkownik
A jak bym chciał teraz kupić drukarkę z funkcją wydruku na płytach verbatim printable, co byście polecili. Bo tego canona ip4500 to już nie ma raczej w sprzedaży.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jak nakleisz takie NAKLEJKI to tymbardziej plyta nie peknie gdyz sa specjalne naklejki do popekanych plyt-naklejka trzyma wszystko przy sobie tak aby sie neirozlecialo po napedzie;) dobra sprawa,sam sobie mam zamiar takie cos qpic





@UP
HP Photosmart C3580-swietna drukarka do tego
 

Maciek797

Użytkownik
Użytkownik
Ja w Łodzi za 10płyt dvd+r DL Verbatima dałem 50zł....
to bardzo tanio u mnie jedna plyta verbatima dl kosztuje 7,90 zl

a co do lightscribe to muśisz miec specjalna plytke do tego a jak wiadomo najlepsze do x sa verbatimy i nie wiem czy sa tez takie DL co maja lightscribe

pozdro:)
 

Do góry Bottom