EURO 2008 / Problem z językiem !!

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
pobralem z torrenta euto 08 .. pisalo multi5.. a jak właczam grę to jest francuski !!! mial ktoś taki problem ?? jak dla mnie to nie możliwe żeby był tylko jeden język !! szukałęm w opcjach no ale z francuza jestem słaby ;)))ktoś mi pomoże ?

bRoonXZ

Świeżak
Świeżak
Odp: EURO 2008 / Problem z językiem !!

nie wiem co ty za wynalazki sciagasz

nie idzie zmienic jezyka jak multi 5 to musi byc english

podaj nazwe torrenta i skad to pociagnałes

UEFA EURO 2008 PAL XBOX360-PROTOCOL ta wersja jest oficjalna

tu_tek

Świeżak
Świeżak

kolego chyba nic z tym nie zrobisz, też miałem taką wersję ściągniętą z rapidshare, język tylko francuski i nie udało mi się go zmienić. Ściągnąłem inną wersję i powiem Ci, że język w tej 2 wersji wybiera się na początku przed uruchomieniem gry (wybór flagi), a w tej francuskiej wersji tego nie było, dlatego ta wersja ma chyba tylko jeden język właśnie francuski :(

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

ja mam ten sam problem z fifa 08

_____________________________________________________________________________________________
To jest mój SETNY post.

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

nie jestem ci w stanie podać torrenta z któego zassałem.. ale NA BANK PISŁO MULTI-5 !!!i odrazu się ździwiłem że przed startem gry nie było wyboru jezyka !!! a tak pozatym mnie dziwi że tylko jeden język ;/ jaki to ma sęs ;/ no ale trudno ;/ zassam jeszcze raz ;)) a swoją drogą to ta gierka jest zajebiaszcza ;]

Do góry Bottom