Eurogamer pojechał ostro po Sniper: Ghost Warrior

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Warszawskie studio City Interactive jest dumne ze swojej najnowszej gry SNIPER: GHOST WARRIOR, która niedawno miała swoją premierę, tytuł znalazł się nawet na dziesiątym miejscu listy najlepiej sprzedawanych gier w Wielkiej Brytanii. Niestety są serwisy, które zawsze były bardzo wymagające i niezwykle surowo oceniały gry. Jednym z takich portali bez dwóch zdań jest Eurogamer, który już nieraz zasłynął niskimi ocenami, ale teraz chyba mocno przesadził. Redaktor przejechał walcem po polskiej strzelaninie, wystawiając jej skandalicznie niską notę2/10. Nie grałem jeszcze w ten tytuł, słyszałem pogłoski że hitem nie będzie, ale nie wydaje mi się aby gra zasługiwała na aż tak niską notę. Grałeś już w polskiego Snajpera - podziel się wrażeniami, jestem cholernie ciekaw. Eurogamer zmasakrował Sniper: Ghost Warrior | Konsolowisko.pl
Ho , ho . Wiedziałem ,że ta gra arcydziełem nie będzie , ale żeby aż tak po niej jechać?
 

vitos255

Użytkownik
Użytkownik
DUUUUUUUUUUUŻO błędów
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
Widać jest popyt na tego typu krytyków. Tak jak znajdzie się rzetelna osoba ktora znajdzie pozytywne aspekty i wyciagnie zalety na wierzch tak i znajdzie sie gosc ktorego dzialania nastawione sa stricte na wytykanie baboli bo pewne grupy docelowe poprostu sie lubuja w takim ocenianiu. ja podchodze do takich werdyktów bardzo ostroznie i traktuje to jako czysto obiektywne zdanie kogos komu sprawia radoche jechanie po wszystkim.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Boże, ludzie wszystko jest zaplanowane, ktoś z góry mu to zlecił, on zrobił i teraz pół europy robi im reklame ...
 

szembor

Banned
Użytkownik
2/10 trochę przesadzili - myślę że 7-10
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
2/10 trochę przesadzili - myślę że 7-10
ty tez przesadziles. 7/10? znaczy ze gra jest niewiele gorsza od bioshocka :rolleyes: bullshit!
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Omg moze poprostu gra mu sie nie spodobała, ludzie mysla ze recenzje sa obiektywne NIE! recki od zawsze były subiektywne. Jakby chciał mógłby nawet mw2 wystawić 0/10 bo to JEGO zdanie
 

Jarro

Użytkownik
Użytkownik
Ja rozumiem , że nie każdemu ta gra musi się podobać. Ale trzeba zwrócić uwagę, że stworzenie gry w Polsce to duży sukces. Dla mnie nie muszą mieć 10/10, ja jestem z nich dumny za to, że działają i ciężko pracują nad rozwojem polskiego rynku gier.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
2/10? Ten cały EUROGAMER chyba nie grał w ich poprzednie produkcje :D
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktoś już wyżej napisał, recenzje (zwłaszcza ta) są za bardzo subiektywne...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom