Evolve otrzyma kompletną edycję. Do gry trafi nowy potwór - Gorgona

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Evolve zebrało sporo krytyki od graczy za podejście deweloperów do tematu DLC. Twórcy korzystają z drugiej szansy na przyciągnięcie jak największej liczby odbiorców, planując wydanie Ultimate Edition swojego dzieła. I to na dniach.

Evolve Ultimate Edition wydane zostanie w standardowej dla nowych gier cenie 60 dolarów. Oprócz płyty z grą w pudełku będą obecne kody umożliwiające pobranie wszystkich wypuszczonych dotychczas DLC:

  • Monster Expansion Pack
  • Hunting Season 1 Expansion Pack
  • Hunting Season 2 Expansion Pack
Specjalna edycja pojawi się na rynku już 3 listopada. W tym samym dniu zadebiutuje także nowy potwór do asymetrycznych zmagań Gorgona, znana także jako "One Bad Bitch". Oto szybki przegląd jej zestawu umiejętności:

  • Umiejętność do przemierzania mapy: Gorgona wystrzeliwuje sieć, dzięki której może pokonywać duże odległości na terenie lokacji. Może także przylepiać się do ścian.
  • #1 - Acid Spit: zadaje obrażenia łowcom i pozostawia kałużę z trującym kwasem.
  • #2 - Web Snare: spowalnia graczy i dezorientuje ich.
  • #3 - Mimic: Gorgona tworzy podobną sobie zjawę sterowaną przez gracza, która wybucha zadając ogromne obrażenia wokół siebie. Gorgona jest podatna na atak podczas sterowania zjawą.
  • #4 - Spider Trap: Gorgona wystrzeliwuje ze swojego żołądka pająka, który może unieruchomić łowcę i przyciągnąć go w stronę Gorgony. Schwytany gracz potrzebuje interwencji innego zawodnika, żeby się wyswobodzić.
Gracie jeszcze w Evolve czy może ta gra jest rzeczywiście tak martwa, jak się wydaje?


 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grałem mnie przypadła. Mi do gustu ta gra. Jedynie jakby wprowadzili godzille i byłaby promocja za jakieś dobre pieniądze to kupiłbym :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom