Exclusive’y X360 możliwe na E3?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

T0Mmy

Banned
Microsoft przyszykowało na Game Developer Conference jedynie trzy pociski w magazynku. DLC do Fable III, Gears of War 3 oraz DLC do Halo: Reach. To trochę mało, by powalczyć z konkurencją. Co dalej z exlusive'ami na X360 w 2011 roku?



Kevin Unangst z Microsoftu powiedział w wywiadzie dla IGN-u, że to "tylko początek w 2011 roku". To, co przygotowało Microsoft na GDC może rozczarować graczy domagających się exclusive'ów, ale mamy nie tracić na nie nadziei w najbliższych miesiącach...

"To tylko pierwszy rzut oka na to, co czeka nas w 2011 roku. Pokazujemy na GDC gry, które wreszcie udowadniają, że da się stworzyć tytuł hardkorowy dla Kinecta [np. Child of Eden]. To tylko pierwsza fala takich gier, to absolutnie tylko początek. Kilka rzeczy zachowujemy również na później, na pewną imprezę, która odbędzie się trochę później w tym roku". - powiedział Kevin Unangst.

Podczas wywiadu padło bezpośrednio pytanie o exclusive'y na E3. Czy możemy liczyć, że do GoW3 i Forzy Motorsport 4 dołączy jeszcze jakiś mocarny tytuł? "Możecie się spodziewać napływu kilku wspaniałych newsów z E3" - odpowiedział pracownik Microsoftu, unikając bezpośredniej odpowiedzi na pytanie.



ps. Ja jako gracz czuje się znów wykiwany bo zniecierpliwością czekałem że dziś zapowiedzą exa


PPE.PL - Portal PSX Extreme
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na E3 będzie jak zwykle wysyp informacji ;)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
zapomniałeś o specjalnym poziomie w crysisie 2 na kinecta
a gdzie ten ex?? to normalnie sie z**** zaraz bo M$ sie mną bawił przez 3dni;))
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja zamiast exów na E3 wolałbym zapowiedź nowej maszynki od m$ :)
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Ja zamiast exów na E3 wolałbym zapowiedź nowej maszynki od m$ :)
to byłby samobój i jeszcze większy fail ms niż rrod,

FM4, Gearsy... jesień zapowiada się wyjątkowo dobrze
 

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie zapowiedzą exy na kinekta, żaden szanujący się gracz w nie i tak nie zagra.
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu wiedziałem, że Microsoft zrobi graczy w balona w związku z "Czwartkową zapowiedzią nowego exclusive'a". To było na prawdę żałosne. No cóż, trzeba czekać na E3...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
czyli wczoraj nie bylo info, ktore mialo byc? ;] bo chyba nie chodzi o tą bete czegos tam.
potwierdza sie to, ze ps3 ma wiecej eksow. i to imao ciekawszych.
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
ludzie co jest z wami ? MS nie zapowiadał żadnego nowego exa na GDC, to niektóre portale zrobiły ludzi w konia a ci co nie znają angielskiego w to uwierzyli i się rozczarowali to na E3 zapowiada się gry, spokojnie
 

przoms

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co wy macie z tymi exclusivami? Tacy zawistni jesteście żeby tylko ludzie na PC czy PS3 nie pograli w to co wy na X360?
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ludzie co jest z wami ? MS nie zapowiadał żadnego nowego exa na GDC, to niektóre portale zrobiły ludzi w konia a ci co nie znają angielskiego w to uwierzyli i się rozczarowali to na E3 zapowiada się gry, spokojnie
zwracam honor M$ to portal GZ mnie zrobił w konia doczytałem ,że to zapowiedzi informacje czyli zapowiedzieli bnete Gowa3 i sie zgadza
czyli czekać na E3 ktorre jest chyba w czerwcu co nie??
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Co wy macie z tymi exclusivami? Tacy zawistni jesteście żeby tylko ludzie na PC czy PS3 nie pograli w to co wy na X360?
tu nie chodzi o eksa samego w sobie. tylko jakas gre z jajem. bo poki co jest dendencja spadkowa.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Exy to jest praktycznie jedna z niewielu rzeczy różniących PS3 i Xbox (poza minimalnymi różnicami graficz.). Bez exów na klocka nie ma sensu mienia Xboxa jeżeli na PS3 możesz mieć te same gry i dodatkowo te tylko na PS3
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiedziałem, że tak będzie. Microsoft idzie teraz tylko w stronę Kinecta i nic tego nie zmieni. Nie ma co liczyć na jakieś nowe hardcorowe exy. Szkoda.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
eX czy nie eX, byle by był dobry. w każdym razie żadnego DLC nie kupię.
 

maciejjj

Użytkownik
Użytkownik
E3 jest 7-9 czerwca 2011, czyli jeszcze 3,5 miecha. Będą nowe gry spokojnie, Alan Wake 2, nowe Halo, Forza 4 w akcji, Kingdoms od Crytek i inne.
 

Kser

Banned
Po prostu wiedziałem, że Microsoft zrobi graczy w balona w związku z "Czwartkową zapowiedzią nowego exclusive'a". To było na prawdę żałosne. No cóż, trzeba czekać na E3...
oni specjalnie zapowiedzieli niby na czwartek ale to bylo tylko po to zeby zrobic duzo szumu wokol tego
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
ja tam jakos nie czekam na to , ms wiele razy zapowiadal cos wielkiego a to byl dodatek do halo np , nie nakrecam sie dopoki nie zobacze konkretow ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom