Extreme do ixtreme

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie reflashu konsoli, otóż czy mogę sflashować z extreme na ixtreme nie mając oryginalnego softa? Pytam się bo tu na forum jest napisane, że bez oryginalnego lipa, a czytałem i pytałem co
niektórych na innych forach i pisali, że można, a więc o co chodzi?
I jeszcze jedno pytanie, czy jest ktoś z forumowiczów czy obojętnie kto, kto gra na necie z flashem extreme?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

Z Xtreme mozna wyciagnac klucz i tym samym przeflashowac na iXtreme, ja mialem taki przypadek, takze to nie problem, ze go nie masz (klucza, nie softu).
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

Dzięki za odpowiedź, a więc wszystko odbywa się tak samo jak podczas normalnego flashowania?
I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy ktoś gra na live na extreme?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

Ci ktorzy grali juz dawno zostali zbanowani (pomijajac niewytlumaczalne wyjatki).
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

to może mógłbyś opisać jak to zrobić tzn. wyciąganie klucza itd.
Bo koło mnie mieszka gość, on flashował mi konsolę extremem i ostatnio dzwoniłem do niego i powiedziałem, że chcę na ixtreme zamienić a nie mam oryginalnego klucza, a on mówi, że jak nie mam oryginalnego klucza to nie mamy o czym gadać, a więc jak ktoś mi napisze jak to zrobić, pokażę mu i może mi zrobi. :D
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

Ja mam iXtreme w mym arcade i hulam sobie po live jak chce. za czesto to tez niegram bo wykupuje te kody na 48h ale bana niemam do tej pory
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

kuba426 napisał:
to może mógłbyś opisać jak to zrobić tzn. wyciąganie klucza itd.
Bo koło mnie mieszka gość, on flashował mi konsolę extremem i ostatnio dzwoniłem do niego i powiedziałem, że chcę na ixtreme zamienić a nie mam oryginalnego klucza, a on mówi, że jak nie mam oryginalnego klucza to nie mamy o czym gadać, a więc jak ktoś mi napisze jak to zrobić, pokażę mu i może mi zrobi. :D
Niestety ja nie wiem jak to sie robi,znioslem do serwisu mowiac, ze nie mam klucza napedu,bo kupilem nowke z wgranym Xtreme i poprosilem o reflash na iXtreme, po prau godzinach moglem ja odebrac...i smigam online na iXtreme. ;]
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

Ja gram na xlive na zwyklym xtreme, uzywajac oryginalow.

No wiec jestem "niewytlumaczalnym wyjatkiem" :p
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

loudlips napisał:
Ja mam iXtreme w mym arcade i hulam sobie po live jak chce. za czesto to tez niegram bo wykupuje te kody na 48h ale bana niemam do tej pory
widzisz różnice między iXtreme a extreme??

kuba426 napisał:
to może mógłbyś opisać jak to zrobić tzn. wyciąganie klucza itd.
Bo koło mnie mieszka gość, on flashował mi konsolę extremem i ostatnio dzwoniłem do niego i powiedziałem, że chcę na ixtreme zamienić a nie mam oryginalnego klucza, a on mówi, że jak nie mam oryginalnego klucza to nie mamy o czym gadać, a więc jak ktoś mi napisze jak to zrobić, pokażę mu i może mi zrobi. :D
hmmm moze źle sie go zapytałeś... trzeba było sie go najpierw zapytac jak wyciągnąć klucz napędu z extreme a potem jak zrobic flash :p bo wiadomo ze bez klucza niedarady zrobic reflashu, albo po prostu zanieś gosciowi konsole i popros aby ci zrobił flasha konsoli :p
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

mozesz jasniej ? pisze ze gram se jak chce bo padlo tam pytanko czy na Xtreme ktos gra na live. ja mam iXtreme wiec pisze ze na tym chociaz dziala. zreszta po H.. sie tlumacze
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

loudlips napisał:
mozesz jasniej ? pisze ze gram se jak chce bo padlo tam pytanko czy na Xtreme ktos gra na live. ja mam iXtreme wiec pisze ze na tym chociaz dziala. zreszta po H.. sie tlumacze
heh ty chyba nierozumiesz... gościu sie pyta kto gra na extreme (nie Xtreme tak jak ty to piszesz) bo on ma extreme i chce wiedzieć czy ktoś grając na tym online na piratach niedostał bana, a ty piszesz nagle o iXtreme chociarz iXtreme to całkiem inna bajka, bo grając na iXtreme przez live to narazie niegrozi ban a na extreme ma sie odrazu bana (no chyba że sie jest wyjątkiem i sie ryzykuje bo moze sie uda)
 

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Extreme do ixtreme

heheh nienie no kumam. PEACE MEN! wiem ze ma extreme. ja tylko dodalem ze na iXtreme jest ok, wiesz np gdyby sie chcial przestawic na "iX", wiesz tak za nawiasem ;)
 

kontownia1982

Świeżak
Świeżak
Odp: Extreme do ixtreme

A czy na Xtreme mozna pobierac dema gier i nie dostać bana ?
 

Do góry Bottom