F1 2010 vs. real life

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Filmik porównujący grę z prawdziwym wyścigiem na torze w Monako

źródło-youtube.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
F1 jest realistyczniejsze od prawdziwego świata .
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Omg co za gra :)
 

Szpaner94

Banned
Średni efekt :>. Tor jest tak samo nudny w realu co w grze :D. Zwłaszcza że nawet gdyby gość przywalił bolidem w ścianę, model zniszczeń co najwyżej urwał by koła i lusterko...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
model zniszczeń co najwyżej urwał by koła i lusterko...
Rozumiem że grałeś tak?

No gierka wygląda niesamowicie :D
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
przydalaby sie kierownica dedykowana tej grze, bo na zwyklej to nie to samo
 

Szpaner94

Banned
Rozumiem że grałeś tak?

No gierka wygląda niesamowicie :D
Mógłbym pojechać specjalnie do Koloni aby to zobaczyć, ale mogę się założyć że leniwi programiści i tak nic z tym nie zrobili :>.

Z tego miejsca przyrzekam że jeśli któryś z bolidów będzie rozpadać się na co najmniej 2 równe części to zmienię nick na "Stupid cock". Jeśli tak się nie stanie, to wkleję ten post do sygnatury i zaczniesz wierzyć że jestem nieomylny jak Papież.

Dopilnuję byś miał taki nick jeżeli nie będziesz miał racji :) /BaX
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
przydalaby sie kierownica dedykowana tej grze, bo na zwyklej to nie to samo
Jest dokupienia taki zestaw co był na targach z kierownicą przypominającą tą z F1 oraz fotelem i całym stelażem
Całość około 600Euro
Szukałem linka ale jakoś znaleść nie mogłem
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Jasny szlag, kilka razy musiałem wpatrywać się i porównywać, które ujęcie jest z gry, a które rzeczywiste. Gra miazga
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
F1 jest realistyczniejsze od prawdziwego świata .
hehe KOZAK ;D
 

rudy2007

Banned
Mam nadzieję, że w pełnej wersji w tunelu w Monako będzie ciemno ...
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że w pełnej wersji w tunelu w Monako będzie ciemno ...
omg , tam jest oświetlenie haha
 

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
wygląda to ciekawie nawet bardzo, ja również mam nadzieje że model zniszczeń samochodu też jest dopracowany, i mam nadzieje że np. po takim dzwonie jak kubica w montrealu nie odpadna mi tylko koła , tylko samochód ulegnie realistycznym zniszeczeniom np. urwany któryś z wachaczy, lub oderwana połowa spojlera z przodu lub nawet złapanie gumy po kontakcie z innym bolidem. Jak coś takiego będzie to wtedy będzie można powiedzieć że gra jest rewelacyjna
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Tyle kropel na kamerze, że efekt prawie taki sam :).
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z tego miejsca przyrzekam że jeśli któryś z bolidów będzie rozpadać się na co najmniej 2 równe części to zmienię nick na "Stupid cock". Jeśli tak się nie stanie, to wkleję ten post do sygnatury i zaczniesz wierzyć że jestem nieomylny jak Papierz.

Dopilnuję byś miał taki nick jeżeli nie będziesz miał racji :) /BaX
Hehe BaX dobre :D A kto to Papierz? A co do gry to kozacka jest :DD Muszę ją mieć
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Trochę nie trafione porównanie, bo bolid prawdziwy jest z 2008, a gra na 2010. No ale co z tego, skoro gra wygląda prawie jak transmisja z TV. Brakuje komentatorów i wyglądu tych tabelek od LG. Może za rok.... :rolleyes:

wygląda to ciekawie nawet bardzo, ja również mam nadzieje że model zniszczeń samochodu też jest dopracowany, i mam nadzieje że np. po takim dzwonie jak kubica w montrealu nie odpadna mi tylko koła , tylko samochód ulegnie realistycznym zniszeczeniom np. urwany któryś z wachaczy, lub oderwana połowa spojlera z przodu lub nawet złapanie gumy po kontakcie z innym bolidem. Jak coś takiego będzie to wtedy będzie można powiedzieć że gra jest rewelacyjna
Kapcia chyba będzie można złapać, przynajmniej sądząc po tym filmiku:
YouTube - Reifenschaden 1
 

Utakata

Użytkownik
Użytkownik
Trochę nie trafione porównanie, bo bolid prawdziwy jest z 2008, a gra na 2010. No ale co z tego, skoro gra wygląda prawie jak transmisja z TV. Brakuje komentatorów i wyglądu tych tabelek od LG. Może za rok.... :rolleyes:


Kapcia chyba będzie można złapać, przynajmniej sądząc po tym filmiku:
YouTube - Reifenschaden 1
Jak by mieli być tacy komentatorzy jak w Fifie to ja dziękuje
Zanim strzele bramke to komentator mówi , że jest gol.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę nie trafione porównanie, bo bolid prawdziwy jest z 2008, a gra na 2010. No ale co z tego, skoro gra wygląda prawie jak transmisja z TV. Brakuje komentatorów i wyglądu tych tabelek od LG. Może za rok.... :rolleyes:


Kapcia chyba będzie można złapać, przynajmniej sądząc po tym filmiku:
YouTube - Reifenschaden 1

chodzilo o to ze w tamtym roku w monaco byl deszcz
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Wow wygląda prawie tak dobrze jak F1 2006 z PS3!!!
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko podzielić uwagę na te 2 filmiki, ale ładnie Monaco odwzorowane:]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom