F1 2011 - opinie, problemy (temat ogólny o grze)

onix212

Użytkownik
Użytkownik
dash musi być 2.0.13599.0 a wave obniżają ci który maja starszą przeróbke
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Obraz leży na dysku i zastanawiam się czy nagrywać. Jedynka raczej szybko mnie znudziła i zniesmaczyła. Jak jest z dwójką? Ktoś już zagrał? Jakie zmiany na początek?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
grałem 2010 gra dosyć dobra na wiekszości forum oceniana na 10/10 sądze że ta będzie tez nie zła:)
 

mlkgmk

Banned
Dobra to ja zapytam tylko dla pewności. Mam Lt+ 1.1 i chciałbym zagrać w tą grę. Muszę obniżać wave? czy mi po aktualizacji nie skasuje przeróbki? nie mialem ostatnio zbyt wiele czasu by to śledzić.z góry dzięki za info.
 

lubieplacki

Użytkownik
Użytkownik
Działa lt+1,9 śmiga aż miło
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Dobra to ja zapytam tylko dla pewności. Mam Lt+ 1.1 i chciałbym zagrać w tą grę. Muszę obniżać wave? czy mi po aktualizacji nie skasuje przeróbki? nie mialem ostatnio zbyt wiele czasu by to śledzić.z góry dzięki za info.
jak masz dasha 13xxx to ci zadziała ,jak nie masz to nie zadziała i dash ci usunie przeróbke bądz zablokuje konsole błędem
 

mlkgmk

Banned
Mam 2.0.13146.0 więc powinno ruszyc?
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
to pewnie i Fifa 12 nie będzie miała XGD3. Tak samo było z tymi AP 2.5 też nie wszystkie gry co wychodziły to miały.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Mam 2.0.13146.0 więc powinno ruszyc?
12th Wave (2.0.13146.0)
13th Wave (2.0.13599.0) a gra ma wave13 to ja myślisz?
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ja mam dash 13599 to bede musiał wgrywać nowego flasha (lt 2.0) jak wyjdzie, czy mogę dalej smigac na 1,9 ?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli ja mam dash 13599 to bede musiał wgrywać nowego flasha (lt 2.0) jak wyjdzie, czy mogę dalej smigac na 1,9 ?
na 1.9 lekko gra nie ma XGD3
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a moze ktos napsize jak wrazenia z gry jakie roznice itd..?
 

grzegorzk16

Użytkownik
Użytkownik
ale maccie problem wave patcher odpalacie zm6ieniacie na wave 1 i gra dziala na kazdej przeróbce z najnowszym6 dashem6 ;p Kwestia 2 klikniec ;p
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ktoś ma starą przeróbke przeważnie i dasha starszego a ta gra wymaga 13xxx usuwającego dasha przeróbke . i nie sądze żęby ktoś miał najnowszego dash i flasha 1.6 albo coś podobnego
 

grzegorzk16

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ktoś ma starą przeróbke przeważnie i dasha starszego a ta gra wymaga 13xxx usuwającego dasha przeróbke . i nie sądze żęby ktoś miał najnowszego dash i flasha 1.6 albo coś podobnego
ja mam najnowszego dasha i xtreme 1.4 i mi działa normalnie a moze tez naped ma znaczenie bo ja mam samsunga ;p
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ja mam najnowszego dasha i xtreme 1.4 i mi działa normalnie a moze tez naped ma znaczenie bo ja mam samsunga ;p
napęd nie ma znaczenia ale dasha tak. w grze można obniżać wave ale dasha trzeba mieć tak i tak takiego jakiego ona wymaga. i swoja drogą przeróbki ci nie skasowało ?
 

grzegorzk16

Użytkownik
Użytkownik
napęd nie ma znaczenia ale dasha tak. w grze można obniżać wave ale dasha trzeba mieć tak i tak takiego jakiego ona wymaga. i swoja drogą przeróbki ci nie skasowało ?
robiłem aktualizacje przez neta a nie z płyty i nie skasowalo przeróbki ;p
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Doczekam się ***** w końcu czegoś o samej grze? Już rzygać mi się chce od czytania o waszych problemach z dashami !!
Od tego jest dział ISO
 

MaxKey

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo fajna 100 razy lepsza niż 2010. W grze masz aktualne systemy KERS I DRS działają poprawnie. Jak jedziesz jak kalika to opony się w momencie zużyją. Fajne tekstury zużycia opon są, Tory też są poprawione, a najważniejsze poziom gry jest wysoki mam na myśli fizykę jazdy. Boty już tak łatwo nie dają się wyprzedzić. Wg. mnie gra miodzio :D
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo fajna 100 razy lepsza niż 2010. W grze masz aktualne systemy KERS I DRS działają poprawnie. Jak jedziesz jak kalika to opony się w momencie zużyją. Fajne tekstury zużycia opon są, Tory też są poprawione, a najważniejsze poziom gry jest wysoki mam na myśli fizykę jazdy. Boty już tak łatwo nie dają się wyprzedzić. Wg. mnie gra miodzio :D
Nareszcie
 

Do góry Bottom