F1 2012 - Dyskusja Ogólna

puziek

Użytkownik
Użytkownik
Naciskasz wtedy krzyżak na padzie do góry i masz tam trzy opcje: Fuel, Tyres i Brakes. Możesz sobie dzięki temu wybrać jakie opony zostaną założone przy pit-stopie, a niekoniecznie musi on być zrobiony według założenia przedwyścigowego. Można zjechać w każdej chwili.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Ok a kiedy dostaliscie jakies kontrakty?? bo juz 5 wyscig ogolna klasyfikacja jestem 2 i ciagle jezdze w tym teamie co go wybrałem na poaczatku gry, ani tez nie zrobili mnie 1 kierowca w zespole;/
 

puziek

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie, w realu też nie oferują kierowcom kontraktów po przejechanych pięciu Grand Prix :) Ja dostałem ofertę bodajże po trzynastym wyścigu w sezonie.
 

MaxKey

Użytkownik
Użytkownik
Ok a kiedy dostaliscie jakies kontrakty?? bo juz 5 wyscig ogolna klasyfikacja jestem 2 i ciagle jezdze w tym teamie co go wybrałem na poaczatku gry, ani tez nie zrobili mnie 1 kierowca w zespole;/
Oferty dostaniesz pod koniec sezonu. Przecież dopiero zacząłeś sezon więc jak tu ocenić mają inne zespoły twoją dyspozycję.

Poczytajcie co poniektórzy regulamin zasady F1, wtedy nię bedziecie mieli problemu z rozwiązaniem zagadki typu dlaczego HRT nie ma KERS'U

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oferty dostaniesz pod koniec sezonu. Przecież dopiero zacząłeś sezon więc jak tu ocenić mają inne zespoły twoją dyspozycję.

Poczytajcie co poniektórzy regulamin zasady F1, wtedy nię bedziecie mieli problemu z rozwiązaniem zagadki typu dlaczego HRT nie ma KERS'U

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

a co ma znajomosc regulaminu F1 do tego ze HRT i Marussia nie maja pieniedzy aby zamontowac system KERS??
 

Zendeman

Użytkownik
Użytkownik
Jest jakaś możliwość zmniejszenia czułości lewego analoga w grze ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie ma takiej możliwość.
 

wustamariana

Świeżak
Świeżak
wszystko juz opanowałem i polecam gre, gram w kariere, juz raz SC wyjechal i cale okrazenie werzykiem jezdzilismy;)
Tylko takie pytanie wybrałem sobie na poczatku kariery team na M jakis i zauwazylem ze jestes juz na 4 torze a ciagle nie dziala mi ten system KRS czy jakos tak, ta bateryjka jest przekreslona, czy w pozniejszym etapie będzie dzialac? czy za slaby team i nie posiada tego?? Wogole jak te unowoczesnienia zdobywac, w 2 wyscigu w treningu mialem przejechac 5 okrazen w podanym czasie i odblokowalem niby zmiejszenie masy czy cos takiego ale od tamtej pory juz nic nie mozna odblokowac, kosntruktorzy nic nie wynajduja, czy pozniej się to rozkreci czy jak?
a na jakich ustawieniach grasz??? na 25% wyścigu czy więcej??
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie dlaczego w karierze będąc 13 w kwalifikacjach w 2 sesji startuję do wyścigu z ostatniego pola ??
 

wustamariana

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie dlaczego w karierze będąc 13 w kwalifikacjach w 2 sesji startuję do wyścigu z ostatniego pola ??
a nie miałeś jakiejś kary cofnięcia?? np w poprzednim wyścigu
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
nie, to pierwszy wyścig, żadnej kary.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
musiales nie poczekac do konca sesji i wyjsc lub cos podobnego, tez tak mialem w 2011 na poczatku zanim sie zaznajomilem z obsluga
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a na jakich ustawieniach grasz??? na 25% wyścigu czy więcej??
tak na 25% i wyjechal SC i jedno okrazenie w kolumnie wezykiem jechalismy...
Zastanawia mnie tylko jak to jest na 25% z silnikiem bo ciagle jest zielony, chyba ze sie czerwony robi na 100% tam jest ponad 50 okrazen
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nie, to pierwszy wyścig, żadnej kary.
To prawdopodobnie kierowcy za tobą wykręcili lepsze czasy :)
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
No raczej nie, przeszedłem pierwszą sesję więc nawet jeśli tak to powinienem być co najmniej 17 a nie ostatni, w drugim wyścigu już ok 18 w kwal. 18 na starcie.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dlatego pisze ze musiales nie doczekac do konca sesji
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Przecież jak odpadam w 2 sesji kwalifikacyjnej po jej zakończeniu od razu mam wyniki 3 sesji i wyścig, nigdzie nie wychodziłem ani nic.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Podczas kariery nie ustawiajcie pełnych uszkodzeń, bo jest błąd który uniemożliwia rozgrywkę. Kiedy mamy włączone pełne uszkodzenia mechaniczne, po użyciu charakterystycznego dla gier Codemasters flashbacka, pozwalającego cofnąć czas i naprawić popełniony błąd np. przy wejściu w zakręt, w bolidach wybuchają silniki. I nic nie można z tym zrobić. Karierę trzeba grać z ustawionymi w opcjach jedynie usterkami wizualnymi. Mam nadzieję, że szybko uda się tego buga naprawić :)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm szczerze gram juz 6 wyscig na pelnych uszkodzeniach symulacja itd i robilem nie raz te cofanie i nie zauwazylem zadnego buga ani nic..wiec to mzoe tylko u Ciebie albo ja sie z tym akurat nie spotkalem
 

wustamariana

Świeżak
Świeżak
i ja jakoś nie miałem uszkodzę silnika na pełnych ustawieniach - za to co zauważyłem to po wybraniu wyścigu i wyjazdy szybkiego ( nie z boksu tylko na tor ) jak odlicza ( te czerwone światła ) to nie można kierownicą ruszać bo będzie bączek - trochę dziwne bo przecież jest odliczanie i niby nic nie reaguje, ani gaz ani hamulec.
 

Do góry Bottom