F1 2013 - link

massiv86

Banned
Użytkownik
Witam, grywam wieczorami w F1 na link'u, headset (30 zł w empik'u) zakupiony, można śmigać :)
Login: massiv86
gg: 5257083

Zapraszam! Dużo Hiszpanów i Włochów do objechania ;)
Pozdro!
 

massiv86

Banned
Użytkownik
Właśnie wchodzę w link'a!
public room 1
Host: marcelo junior
 

matiserek

Świeżak
Świeżak
Chętnie dołącze tylko pisz w jakie godzinie mniej więcej grasz.
 

massiv86

Banned
Użytkownik
Grywam wieczorami, np teraz mogę śmignąć ;) z tym że po weekendzie wyprowadzka i nie wiem co będzie z netem :( kontakt na gg albo priv!
pozdro!
 

dippaolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ustawiamy się jakoś na weekend wieczorem? 15, 16, 17-ty tak po 19.00? Chętnie popykał bym jak będzie więcej osób?
 

massiv86

Banned
Użytkownik
W ten weekend może być ciężko, piatek i sobota mam wyjete, raczej w tygodniu na spokojnie moznaby ;)
 

dippaolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie natomiast w tygodniu jest różnie. No to może kolejny weekend? :) Może akurat więcej osób przeczyta ten post i jakoś sobie zaplanuje czas :)
 

massiv86

Banned
Użytkownik
Wbijaj na linka i graj, pograsz pare razy to juz obczaisz, tam Ci sami kolesie siedza caly czas jacys wlosi i hiszpanie ;) albo tak dobrze jezdza ablo graja na jakichs chetach ;) powodzonxka ;) !!
 

dippaolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem już trochę na f1 2012 i f1 2013 na linku i faktycznie, wymiatają chłopaki :)
Liczba graczy zazwyczaj jest mała przez co rozgrywka jest mniej fascynująca. Fajnie, jak byłoby ponad 10 graczy i wyścig poprzedzony był jedną rundą kwalifikacji :)
W dalszym ciągu podtrzymuje kolejny weekend 22-24, może akurat znajdzie się więcej chętnych.
 

massiv86

Banned
Użytkownik
Trzeba zrobić jakąś grupe na facebooku, nikt tutaj nie zaglada....a co do wyscigow wylaczyc opcje kolizji bo czesto jak jedzie wiecej zawodnikow wyscig dla wiekszosci konczy sie na pierwszym zakrecie :) poza tym, mozna wlaczyc bot'y ;) one tez jezdza spoko :p
 

dippaolo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm... ciekawe jak z tą grupą na FB. System LINK jest tylko na RGH czy ogólnie jest dostępny? Jak dostępny również na konsole z oryginalnym softem to można coś podziałać z FB.

Boty.. no własnie, to nie to samo :)

Z wypadkami na pierwszym zakręcicie się zgodzę, zdarzają się często. Staram się uważać na innych graczy, podczas wyścigu nie oddaję pozycji jak ktoś mnie dogania ale staram się blokować według zasad F1 :) Jak jadę za kimś to staram się wyhamować tak przed zakrętem aby nie zepsuć wyścigu graczowi przede mną :)
 

massiv86

Banned
Użytkownik
no jest troche ryzyko z tym fb, moga sie 'wladze' przyczepic ;) ale tutaj tez latwo mozemy byc monitorowani ;) nie wiem jak jest z linkiem w org sofcie...nie gralem ;) no nic, najlepiej sie na gg ustawiac, odezwij sie jak masz komunikator, moj nr jest na poczatku posta, ewentualnie priv na fb bo tam czesciej zagladam niz tutaj...
 

Danielmienso

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak zagrać bo mam link loguje się i wg ale w grze nie mam opcji link żeby zagrać
 

Do góry Bottom