• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

F1 2018. Codemasters zdradza konsolową rozdzielczość i płynność animacji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Pora na kilka informacji technicznych na temat wyczekiwanego przez fanów F1 2018. Tym razem poznaliśmy rozdzielczość oraz płynność animacji, w jakiej zadziała gra w wersji na PS4 Pro, XOne X, XOne i PS4.

Redakcja Gamingbolt miała ostatnio okazję usiąść do testowania F1 2018 z ekipą deweloperów z Codemasters.

Lee Mather, dyrektor zespołu twórców, wypowiedział się w trakcie spotkania wzbogaceniu graficznym F1 2018 na Xbox One X i PS4 Pro. Mather stwierdził, że pewne różnice wizualne będą występować między konsolami o różnej mocy, ale na każdej konsoli gra zaoferuje animację na poziomie 60 fps.

"Możecie być pewni, że każda z platform zyskuje wiele na pracy, którą wykonaliśmy nad marką w tym roku. Pod względem technicznym mogę powiedzieć, że PS4 i XOne działają w 1080p a Xbox One X i PS4 Pro działają w 4K. Wszystkie cztery wersje oferują animację na poziomie 60 fps - powiedział Lee Mather z Codemasters.
Niestety deweloper nie sprecyzował czy chodzi o natywną rozdzielczość 4K. Brzmi to jednak już teraz obiecująco. Najważniejsze oczywiście, że posiadacze każdej platformy będą się cieszyć z animacji na poziomie 60 fps.

F1 2018 trafi na rynek 24 sierpnia. Czy do wyścigów przekonują was dotychczas publikowane materiały? 


Do góry