F1 2018. Codemasters zdradza konsolową rozdzielczość i płynność animacji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Pora na kilka informacji technicznych na temat wyczekiwanego przez fanów F1 2018. Tym razem poznaliśmy rozdzielczość oraz płynność animacji, w jakiej zadziała gra w wersji na PS4 Pro, XOne X, XOne i PS4.

Redakcja Gamingbolt miała ostatnio okazję usiąść do testowania F1 2018 z ekipą deweloperów z Codemasters.

Lee Mather, dyrektor zespołu twórców, wypowiedział się w trakcie spotkania wzbogaceniu graficznym F1 2018 na Xbox One X i PS4 Pro. Mather stwierdził, że pewne różnice wizualne będą występować między konsolami o różnej mocy, ale na każdej konsoli gra zaoferuje animację na poziomie 60 fps.

"Możecie być pewni, że każda z platform zyskuje wiele na pracy, którą wykonaliśmy nad marką w tym roku. Pod względem technicznym mogę powiedzieć, że PS4 i XOne działają w 1080p a Xbox One X i PS4 Pro działają w 4K. Wszystkie cztery wersje oferują animację na poziomie 60 fps - powiedział Lee Mather z Codemasters.
Niestety deweloper nie sprecyzował czy chodzi o natywną rozdzielczość 4K. Brzmi to jednak już teraz obiecująco. Najważniejsze oczywiście, że posiadacze każdej platformy będą się cieszyć z animacji na poziomie 60 fps.

F1 2018 trafi na rynek 24 sierpnia. Czy do wyścigów przekonują was dotychczas publikowane materiały? 

Do góry Bottom