F1 Patch

pawel1503

Banned
Na pewno codemasters będzie wypuszczał patche które będą w małym stopniu likwidował bugi, tu właśnie naradza się moje pytanie. O ile wiem to żeby patch się pobrał to trzeba podłączyć konsole do internetu, jeżeli gram na piracie i nie chce podłączać konsoli do internetu bo obawiam się bana to będę musiał grać w zabugowaną wersję?? Czy jest jakaś możliwość pobrania patcha i wgrania przez pendrive tak jak w przypadku Dashboard????
 

glebels

Świeżak
Świeżak
kurde mam ten sam problem :/ a patch by się zdecydowanie przydał...
 

mucioo

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę zrozumieć skąd się jeszcze takie pytania biorą. Wałkowane setki razy. Owszem można, da się ściągnąć z internetu jak ktoś życzliwy udostępni np. na stronie XBOXModder.com - JTAG Marketplace Potem trzeba przerzucić na twardy dysk z xboxa (podłączając do komputera lub przez ftp jak masz jtaga i np. freestyle dash).

Ewentualnie można jeszcze ściągnąć patch, rozpakować go przy pomocy np. Le Fluffie App, następnie wyodrębnić z obrazu gry potrzebne pliki. Przy pomocy xextool'a spatchować wyciągnięte wcześniej pliki gry, no i na końcu wrzucić je z powrotem do obrazu. Potem można sobie wypalić sptachowaną grę.

Do zamknięcia.
 

Do góry Bottom