F3AR NG+ i obłąkany poziom trudności

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam taki problem otóż chce zrobić achika za 21 rangę, obłąkany poziom trudności i zaliczyć przejście fettelem.
Co do tego mam kilka pytań i prosiłbym o odpowiedzi osób, które same przetestowały to w grze.
Aby wbić 21 rangę mogę zacząć grę fettelem od początku i czy dalej będę miał starą rangę czy muszę kontynuować point manem od początku żeby dobić rangę?
Czy do przejścia na obłąkanym poziomie trudności łatwiej zabrać się point manem czy fettelem?

Prosiłbym o względnie szybkie odpowiedzi bo mam chrapkę na kolejne przejście a nie chcę jednym wyborem skasować sobie do tej pory zebranej rangi.
:)
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Poziom zdobywany jest niezaleznie od postaci, ktora grasz. Jezeli zaczniesz Fettelem, to bedziesz na tym samym poziomie co grales Pointem. Poziomy daja wiecej zycia, dluzszy pasek spowolnienia czasu, a w przypadku Fettela dluzsze opetanie, sa wiec uniwersalne :) Co do wyboru postaci to pierwsze przejscie machnalem Pointem, a drugie na opetanym Fettelem. Kazda postac ma wady i zalety. Ja nie zastanawialem sie nawet nad wyborem, bo potrzebowalem zrobic osiagniecia/wyzwania itp. zwiazane z nim. Opetany nie jest trudny, a napewno nie po wczesniejszym przejsciu gry.
 

Do góry Bottom