Fable 2 - lalki

keny566

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś z was posiada wszystkie lalki w Fable 2 ? Chciałbym wbić osiągnięcie. Jeżeli macie dajcie tu znać, zagadam do was na XBL. Jeżeli będziesz chciał mogę ci dać trochę złota od lalki.
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Ja mam :p
 

kajok

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Z miejsca przepraszam, że rozgerzbuję stary temat.

Nurtuje mnie jedno pytanie: czy mając 2 save'y (1 na karcie pamięci i jeden na HDD), 2 pady i nie mając gold'a, można preszłać kalki - albo uruchomić coopa z 2 save'ów?
 

sobel

Użytkownik
Użytkownik
musiał być chyba mieć dwie konsole i podłączyć je ze sobą na system-link
 

kajok

Użytkownik
Użytkownik
Oh, dzięki... Może chciałby się ktoś wymienić albo brakuje mu Gartha do kompletu?
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
Lalki

Witam !!

Ja jestem chętny na wymianę mogę wymienić się za lalkę luciena :)

Chętnych proszę o pisanie na xboxie :) albo priv na forum ;)

Loczardo
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
O co chodzi z tymi lalkami??
 

Yorgen89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam 2 lalki Bohatera I chętnie rzucę jakis gruuby hajs jeśli ktos pomoże mi zrobic to osiągnięcie :) kto chetny to pisac -- xbox, gg, priv
 

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
a jak odpalić multi po podłączeniu 2 konsol przez "system-links" w menu głównym nie ma żadnej zakładki multiplayer
 

maslana129

Użytkownik
Użytkownik
a mozecie podać gdzie znalezliscie te laleczki
 

szamanxd

Użytkownik
Użytkownik
Szukam kogoś kto mi pomoże tego Achievementa wbić, pisać na XBL: szamantg. Będę wdzięczny, mogę sypnąć złotem albo itemami.
 

Yaboll

Użytkownik
Użytkownik
To ja chciałem zapytac o inne osiągnięcie. A mianowicie chodzi mi o 10 statułetek Murgo, to jest osiągnięcie z jednego z dodatków. Znalazłem już osięm i nie mam pojęcia gdzie są pozostałe dwie.
 

clinic121

Użytkownik
Użytkownik
Mi też się przyda pomoc z lalkami
 

Jonasz1994

Użytkownik
Użytkownik
ja takze bym potrzebowal pomocy przy osiagnieciach Moj nick to Jonasz94
 

Wiesiek

Użytkownik
Użytkownik
Ja też będę potrzebować pomocy mój nick TheWiesiek (mam lalke tej slepej babki :p niepamietam jak ona sie nazywala) a i bede mogl przez neta jak niemam XBL Gold ?
 

sh4d1

Świeżak
Świeżak
Niestety, ale ja również dołączam się do chóru potrzebujących. Lale mam dwie - Garth i Theresa. Potrzebuję potrzymać na sekund kilka pozostałe. Mogę odpalić item - dowolną broń (mam sporo unikatów), kasę, cokolwiek. Generalnie brakuje mi dwóch ostatnich achievów i kończę grę definitywnie. Lalki po zrobieniu achieva mogę oddać wszystkie.

GamerTag - CuteAzz
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam inny problem, ale podobnej natury. Strona fable 2 nie działa , a ja potrzebuje stroju kurczaka tak samo jak książek dla trików/gestów z tamtej strony. Czy któś może mi pomóc i dać mi strój kurczaka albo uczynić mnie świadkiem zdobywania the completonist? Z góry dzięki. W zamian mogę pomóc w jakiejś innej grze, którą mam z jakimś co-op achivem. Pozdrawiam
 

Assen

Świeżak
Świeżak
Witam,

jeśli ktoś jeszcze posiada lalki z fable 2, głównie zależy mi na Lucjanie to będę wdzięczny za chwilowe przekazanie mi jej, z góry dzięki.

GG: 1269159
GameTag: AssenPL
 

Sargon

Użytkownik
Użytkownik
Również dołączam do grona potrzebujących lalek. Za pomoc się odwdzięczę.
GameTag: Zkiwer
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś zwróci w ogóle uwagę na tego posta, to także potrzebuję pomocy z lalkami w Fable II. Jest to jedyny achiv, który sprawia mi problem.
Mam 2 lalki Luciena (ale jeśli ktoś chce się wymieniać, to mogę ich namnożyć).
GT: Ancient296
Jak ktoś ma wszystkie, to niech mi da na sekundkę a po chwili ma je z powrotem.
Jak nie, to zbierzmy się w grupce i stwórzmy kolekcję :)
 

Do góry Bottom