fable 2 magia

bachu112

Użytkownik
Użytkownik
czy ro prawda że im więcej uzywamy magi tym niebieskie znaki na naszym ciele stają sie wyrażniejsze?

(bo chaciałbym wyglądać jak gareth)
 

Radexb1

Użytkownik
Użytkownik
Raczej Nie. Na kompie grałem to czegoś takiego nie było.
 

mihcal5

Banned
te "niebieskie znaczki" to są blizny po nokautach, liczba nokautów + liczba blizn
 

Hammerzeit

Świeżak
Świeżak
Jeżeli będziesz inwestował Exp (pkt. doświadczenia) w rozwój umiejętności związanych z Will (w wersji pl pewnie Wola albo Magia) to na ciele twojej postaci pojawią się pulsujące niebieskie magiczne "żyły". Nie ma to nic wspólnego z bliznami.
 

mihcal5

Banned
według mnie ma bo mam polską wersje i tam pisało o tym ...
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Radexb1 - grałeś na kompie? Gratulacje, czytaj uważnie temat o jaką wersje chodzi. Jeśli Ci chodzi o takie runy na ciele, idzie to zrobić - inwestujesz umiejętności w magię, używasz jej często - sam miałem kilka znaków na twarzy, mimo iż szedłem bardziej w woja.
Pozdrawiam!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak już reszta powiedziała jak inwestujesz w Wolę (umiejętności magii) to masz na postaci znaki runy. Denerwujące to jest trochę jak ma się charakter totalnie zły a tu niebieskie znaki na ciele co bardziej symbolizują dobro niż jeżeli zło..

Więc jeżeli ktoś miałby teorie że trzeba być dobrym by być oznaczony runą to neguję to. Bo mam charakter totalnie zły :)
Fable 2 ukończyłem dwa razy raz postacią w pełni dobrą i w pełni złą. Wykonując też odpowiednio do tego zadania. I biorę się powoli za Fable 3.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Jak wyżej,nic dodać,nic ująć :D Mnie to denerwuje,że jestem dobry(miałem rogi,ale głupio to wygląda,i się nawracam),ciężko się stać ze złego na dobrego,najlepiej robić dużo dzieci :) A mnie te niebieskie znaki właśnie denerwują,jakieś dziwne :D
 

bachu112

Użytkownik
Użytkownik
ok thx za pommoc te znaki wyglądaja super.

czyli jak bede dawał w zaklecia to one będą wyrazniejsze?

ps. są jekieś ciuchy takie hmm. skąpe w grze? bo chciałbym żeby było tych znaków widać dużo! :)
 

Kamikaze

Banned
Możesz się rozebrać do gaci :D
 

bachu112

Użytkownik
Użytkownik
nieeeee takie skape ciuche czy są?
 

Do góry Bottom