Fable 4 ma się dobrze? Microsoft zapewnia, że ma jeszcze wiele do zaoferowania

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plChoć plotki napływały od wielu miesięcy, Microsoft ostatecznie nie zdecydował się pokazać niczego związanego z baśniowym Albionem i uniwersum Fable. Nie oznacza to jednak, że trzeba porzucać nadzieję.
Nowa część klimatycznego Fable powstaje ponoć w studiu Playground Games, odpowiedzialnymi za serię Forza Horizon, a sama gra zrywa w wielu aspektach z dziedzictwem poprzednich części. Obecnie jednak wszelkie informacje musimy zostawić w sferze plotek, ponieważ nie dostaliśmy choćby jednego zdania potwierdzającego taki stan rzeczy. Nie oznacza to jednak, że w nowe Fable nie przyjdzie nam zagrać, ponieważ jak się okazuje, Microsoft ma jeszcze niejedno w zanadrzu.
Matt Booty, szef Microsoft Game Studios podczas wywiadu zapewnił nas, że firma ma jeszcze bardzo wiele do zaoferowania, a każda ich decyzja jest skrupulatnie omawiana i przemyślana. Na samo pytanie o Fable nie odpowiedział wprost, ale również nie zaprzeczył istnienia tej gry:
Na konferencji pojawiliśmy się z 60 grami. 14 z nich powstaje w ramach Xbox Game Studios. Musieliśmy wziąć oddech i wyróżnić tych developerów, którzy dołączyli do naszej rodziny rok temu, a już mają co pokazać nam i widzom. Mamy jednak mnóstwo rzeczy, których Wam nie pokazaliśmy.
Mamy więc zapewnienie, że otrzymamy jeszcze całkiem sporo nowych tytułów. Oby wśród nich była kontynuacji serii stworzonej przez złotoustego Petere Molyneuxa. To przecież idealna gra na start nowej konsoli.


 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To kiedy to chcą pokazać, za rok ? :D
 

Do góry Bottom